Ostatnio znowu trochę mówi się o firmie Mobvoi, bo wprowadzili na rynek swój najnowszy smartwatch – TicWatch Pro 3 GPS. Może to być jeden z ciekawszych i „wszystkomających” smartwatchy, które aktualnie można kupić. Tak tylko wspomnę, że go już zamówiłem, więc będzie okazja, by w najbliższym czasie go przetestować. Jeśli wy macie upatrzone jakieś produkty Mobvoi, to aktualnie w ich oficjalnym sklepie trwa wyprzedaż. Można coś zgarnąć w sporo niższej cenie.

Marki Mobvoi raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, bo dała się już poznać z bardzo dobrej strony. Nie tylko ich pierwszym i poniekąd przełomowym smartwatchem TicWatch Pro (tak, to ten z dwoma wyświetlaczami i systemem WearOS), ale też ciekawymi słuchawkami jak przykładowo TicKasa. Akurat wspomnianej pierwszej generacji smartwatcha nie można już kupić, ale na szczęście, ta nowsza (ale nie najnowsza) została trochę przeceniona.

Mobvoi TicWatch Pro
Mobvoi TicWatch Pro

Przejrzałem wszystko co tam oferują i muszę stwierdzić, że najkorzystniej wypadają słuchawki, zarówno te True Wireless, ale też te nauszne TicKasa z ANC. O ile cena takiego TicWatcha Pro 2020, czyli ulepszonej wersji z 1 GB RAM spadła o 20% (z 260 do 208 euro) tak słuchawki to już obniżka w wysokości 30-35%. Mamy słuchawki z aktywną redukcją szumów za niecałe 85 euro, czyli około 390 złotych, ale też TicPods 2 Pro w przeliczeniu za około 450 złotych. Obydwa zestawy mają Bluetooth 5.0, wsparcie dla aptX i zadowalający czas pracy na baterii. Jest też coś dla Pań jak złoty smartwatch TicWatch C2+ czy różowe słuchawki TicPods 2, ale te bez Pro.

Promocje w sklep Mobvoi
Promocje w sklep Mobvoi / fot. Mobvoi

Promocja na stronie Mobvoi potrwa do 2 listopada. Dla ścisłości, tak wysyłają do Polski, wysyłka jest darmowa, a paczka zazwyczaj przychodzi w kilka dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj