W marcu mieliśmy konkurs PS Trophy Challenge, w którym można było wygrać PlayStation 5. W kwietniu natomiast każdy może wziąć udział. Niezależnie czy ma wykupiony abonament PS+ czy nie! I co najlepsze – tym razem zwycięzców może być więcej niż jeden.

Doładowania do PS Store? Biorę!

W obecnej edycji konkursu do wygrania są doładowania do sklepu PlayStation, które można wykorzystać na zakupy na konsoli. Czy to na gry czy na jakieś dodatki – nie ważne. Sami o tym decydujemy. I standardowo, dla wszystkich do wygrania paczka awatarów! Yeah!

Zasada jest dokładnie ta sama co w marcu. Musimy zdobyć minimum 15 trofeów w dowolnych grach, które są brane pod uwagę w konkursie. Jest jedna znacząca różnica. W marcowej edycji były brane pod uwagę jedynie gry z tamtejszej oferty PS+. Były to gry takie jak Remnant From the Ashes, Final Fantasy VII Remake i Farpoint. W kwietniu lista jest znaaaacznie dłuższa, ponieważ wchodzą w to gry z Play At Home oraz kwietniowego PlayStation Plus, mianowicie:

Days Gone, Oddworld: Soulstorm, Zombie Army 4: Dead War, Ratchet & Clank, ASTRO BOT: Rescue Mission, Subnautica, ABZU, Enter the Gungeon, Moss, Paper Beast, Rez Infinite, The Witness, Thumper

W sumie w ramach Play At Home będzie również Horizon Zero Dawn, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Nie mam zielonego pojęcia czy będzie brany pod uwagę, ale podejrzewam, że tak. Dlaczego? Bo konkurs trwa do udostępnienia majowej oferty PlayStation Plus. Więc skoro przygody Aloy będą podarowane nam za darmo wcześniej, to czemu trofea z tej gry miałyby się nie wliczać?

Ja osobiście nie biorę udziału w tym konkursie z bardzo prostego powodu.

Większość tych dużych tytułów ma zrobionych na 100%, więc nie mam jak ponownie zdobyć w nich pucharków. A szkoda, bo trochę kasy do wydatku w PlayStation Store by się przydało. Zwłaszcza, że już niedługo premiera nowej gry od THQ Nordic, czyli Biomutant. Trochę jeszcze czasu zostało. Może się jednak skuszę? Kto wie… A wy jak uważacie? Takie konkursy jak PS Trophy Challenge to fajna sprawa? Czy może strata czasu, bo i tak są ustawione?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj