Tony Hawk’s Pro Skater to jedna z moich ulubionych gier za czasów pierwszego „Plejaka”. Zagrywałem się w to godzinami, więc nic dziwnego, że mam z nią jakieś wspomnienia, które przetrwały do dziś. Myślałem o zremasterowanej odsłonie, czyli Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 i trochę byłem zaskoczony, że w pierwszej fazie nie pojawiła się też na Nintendo Switch. Ale i na tę konsolę przyszedł czas. Zagramy już w przyszłym miesiącu.

Początkowo, bo we wrześniu ubiegłego roku Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 został wydany na peceta i konsole Sony oraz Microsoft poprzedniej generacji. Pod koniec marca 2021 gra doczekała się wersji na PS5 i najnowsze Xboxy – Series S i Series X. Przez ten czas pytanie było jedno – Kiedy trafi na Switcha? Bo to, że w ogóle będzie, było niemal pewne. Mamy potwierdzenie.

https://twitter.com/TonyHawkTheGame/status/1389958071259078659

Port gry na Switcha jest już gotowy i oficjalnie zagości na konsoli 25 czerwca. Co więcej jest to pewna informacja, bo pojawiła się na oficjalnym profilu gry na Twitterze (powyżej).

Cena Tony’ego Hawka na Switcha

No właśnie – ile przyjdzie nam zapłacić za grę na Nintendo Switch? To zależy. Jak na razie oficjalną ceną, przykładowo na Amazonie jest 39,99 dolarów. Co prawda data premiery jeszcze nie została zaktualizowana (nadal widnieje tam 31 grudnia), ale właśnie takiej ceny powinniśmy się spodziewać. Coś czuję po moich joy-conach, że w Polsce cena gry wstrzeli się między 149, a 169 złotych.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2
/ fot. Amazon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj