Za darmo to uczciwa cena. Powiedział Krzysiek po czym szybko włączył Steama i dodał Little Nightmares do swojej kolekcji gier. Tak, jedna z lepszych tego typu platformówek (tak mówią) z elementami zręcznościowymi i logicznymi jest teraz do pobrania za darmo. Wystarczy odpalić usługę Steam i dodać grę.

Little Nightmares za darmo do 30 maja

Szczerze to jeszcze w Little Nightmares nie grałem, choć krok dzielił mnie od tego, by drugą odsłonę tej gry, czyli Little Nightmares II zakupić na Switcha. Nie grałem, ale może się to zmieni skoro „jedynkę” można dorzucić do biblioteki z grami za 0 złotych. Jak to napisał ktoś odpowiedzialny za promocje na Steamie – Otrzymaj za darmo, zatrzymaj na zawsze. I ja to szanuję!

Little Nightmares za darmo / fot. Steam
Little Nightmares za darmo / fot. Steam

Little Nighmares to gra, która ma już kilka lat i od razu spodobała się graczom. Dlaczego? A to dlatego, że na Gamescomie w 2016 roku dostała nagrodę w kategorii „Najlepszej gry niezależnej”.

Gra ma bardzo charakterystyczną oprawę audio-wizualną wykorzystującą technologię 2.5D – niby dwuwymiarowy platformer, a jednak widać tam 3D. „Małe koszmary” (o jak dobrze, że nie ma polskiego tłumaczenia tytułu) to ewidentnie gra zręcznościowa, ale z elementami łamigłówek, horroru, strachu i trochę tajemniczości. Najbardziej jednak liczy się klimat przez co gra mocno wciąga, podobno.

Gra do tej pory na Steamie była wyceniona na 79,99 złotych. Za darmo można ją dodać do swojej listy gier do 30 maja 2021 roku do godziny 19:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj