Premiera najnowszych smartwatchy Huawei już za nami, ale nie dowiedzieliśmy się nic o tym ile trzeba będzie za nie zapłacić. Pewne światło na tę sytuację rzuca Amazon, gdzie trwa przedsprzedaż. W ramach pre-orderu można kupić Huawei Watch 3 ze słuchawkami FreeBuds Pro w zestawie.

Watch 3 i Watch 3 Pro pojawiły się kilka dni temu i raczej nic nie trzeba do nich dodawać. Wystarczy zapoznać się z naszym tekstem o nowych smart-zegarkach Huawei. No dobra, warto byłoby dorzucić do treści ceny, ale te dopiero poznamy. Zapewne na jednej z najbliższych konferencji online. Nie mniej, nie spodziewałbym się ceny niższej niż Huawei Watch GT 2 Pro. Nowe smartwatche zapowiadają się jeszcze lepiej.

Huawei Watch 3 z gratisem w przedsprzedaży

Gratisem w tym przypadku są słuchawki FreeBuds Pro. To te najbardziej zaawansowane słuchawki douszne Huawei, które mają wbudowane ANC. Teraz można je dostać za niecałe 600 złotych, ale ich oficjalna „premierowa” cena była na poziomie 849 złotych.

Huawei Watch 3
Huawei Watch 3 / fot. Amazon

Według oferty Amazonu, Huawei Watch 3 ze słuchawkami możemy mieć za około 1700 złotych (381,39 euro). Jednocześnie jest to najtańsza opcja i dotyczy zegarka w czarnej wersji z silikonowym paskiem.

Trochę więcej, bo 399 euro wychodzi za wersję z brązowym, skórzanym paskiem, a 449 euro to już cena wersji srebrnej z bransoleta ze stali nierdzewnej. Jeśli zależy nam na wersji Pro to mamy dwie opcje: wariant ze skórzanym paskiem to 499 euro, a stówkę więcej kosztuje ten z bransoletą.

Smartwatche mają swój „sklepowy” debiut ustawiony na 18 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj