Czas na kolejny oficjalny sklep Xiaomi w Polsce. Tym razem Mi Store otwiera się w stolicy województwa świętokrzyskiego – w Kielcach. Miasta, które jest mi znane i bliskie, bo można stwierdzić, że „pół życia” tam spędziłem. Sklep zostanie uruchomiony już jutro w Galerii Echo. Co się szykuje?

Przyznam, że Xiaomi teraz przypomina mi Samsunga sprzed kilku lat. Ten drugi też co chwilę otwierał nowe salony firmowe i szło mu to całkiem dobrze. Ładnie to wyglądało, a ludzie jak już chcieli kupić coś samsungowego to woleli zrobić to właśnie w Brand Storze niż w podobnym sklepie kilka boksów dalej. Dlatego własny sklep stanowi pewnego rodzaju przewagę i siłę. No, do czasu aż takiego sklepu się nie zamyka. Tak jak to ostatnio było właśnie z samsungowym Brand Storem w Galerii Echo. Oby podobnie za kilka lat nie było tak z Xiaomi. Tego im życzę.

Mi Store w Kielcach, czyli gdzie?

Nowy salon spod brandu Xiaomi pojawi się w Galerii Echo przy ulicy Świętokrzyskiej 20. Jest informacja o tym, że sklep będzie znajdował się na poziomie 0, czyli nie tam gdzie funkcjonował Samsung Brand Store ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ten był na -1.

Jak to już przeważnie bywa, nie zabraknie przecenionych produktów, o które będą „walczyć” przybyli cebulowicze. Bo jeśli przykładowo 32-calowy telewizor Xiaomi Mi TV 4A można będzie kupić za 699 złotych, to można to nazwać „cebulą”, prawda? Może nie wszystkie obniżki są takie, by chciało mi się wstać z samego rana w sobotę o 10:00 i stać w kolejce, ale zapewne i tak, promocje szybko się skończą. Są jeszcze odkurzacze samobieżne za niecałego tysiaka, Redmi Note 8 Pro czy Redmi Note 9 za 599 złotych (polecam wziąć tego z ósemką) albo Mi Band 6 za 149 złotych. Cena za opaskę nadal wysoka, ale już wygląda lepiej niż te absurdalne 220 złotych.

Promocje na otwarcie Mi Store w Kielcach
Promocje na otwarcie Mi Store w Kielcach

Obok produktów po obniżkach będą karty podarunkowe o wartości 100 złotych jeśli ktoś zostawi minimum dwa tysiące w kasie. Będą też limitowane t-shirty upamiętniające otwarcie sklepów dla pierwszy 150 osób, które po latach mogą być warte jakieś… 15 złotych. No i miffinki, nie mogło zabraknąć muffinek. Te oczywiście będą za darmo, ale nie wiadomo ile ich będzie.

Jakby co to można ustawiać się w kolejce od 9:00, bo otwarcie Mi Store w Kielcach jest zaplanowane na 26 czerwca 2021 roku na godzinę 10:00. Można też stanąć wcześniej, ale nie wiadomo czy ochrona wpuści na teren galerii (ta jest od 9:00). Teoretycznie świętowanie ma trwać cały weekend, ale bardzo możliwe, że promocje skończą się szybciej.

Powodzenia i bez incydentów tam!

źródło zdjęcia głównego: Wikipedia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj