Zapewne znacie już markę Yeedi, która ma w swojej ofercie kilka odkurzaczy automatycznych. Być może wiecie też, że mają swój oficjalny sklep na Allegro, gdzie można ów odkurzacze kupić. I właśnie w tym sklepie trwa promocja – Yeedi 2 hybrid można mieć 250 złotych taniej.

Jakiś czas temu mogłem sprawdzić co potrafi Yeedi K650 i muszę przyznać, że jak na swoją cenę, robi dużo dobrego. W promocjach można go wyrwać za około 600 złotych. Jest dobrze wykonany, odkurza i w tym samym czasie też wyciera podłogę na mokro, a do tego można nim sterować za pomocą dedykowanej aplikacji. Yeedi 2 hybrid jest od niego droższy, ale też w kilku rzeczach lepszy.

W tej cenie ten odkurzacz… wymiata! Yeedi K650 – recenzja

Yeedi 2 hybrid w promocji

Jeszcze do 31 lipca 2021 roku tytułowy odkurzacz można nabyć drogą kupna za 899 złotych. W porównaniu do regularnej ceny na poziomie 1149 złotych łatwo obliczyć, że w kieszeni zostaje 250 złotych. Do tego dostajemy 2-letnią gwarancję. Mamy darmową dostawę kurierem, a paczka z odkurzaczem powinna pojawić się u nas maksymalnie w ciągu 3 dni od zamówienia.

Yeedi 2 hybrid

Yeedi 2 hybrid ma przede wszystkim wyższą siłę ssania (2500 Pa), pojemniejszą baterię (5200 mAh), a co za tym idzie dłuższy czas pracy na baterii (do 200 minut). Jest minimalnie większy (ale trochę niższy niż K650), ale mimo większej baterii i pojemnika na kurz, waga została na podobnym poziomie (5,23 kg). W tym modelu jest też coś czego brakowało mi w 650-tce. Chodzi o dokładne mapowanie całego mieszkania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj