Ostatnio było sporo o urządzeniach Microsoft Surface, a to ze względu na konferencję, gdzie pokazano Surface Duo 2, Surface Pro 8 i Surface Laptop Studio. Jedną z tych rzeczy, która trzyma mnie jeszcze przy Surface Duo jest wyczekiwana aktualizacja do Androida 11. Miała być jakoś w wakacje, a teraz pojawiły się informacje, że będzie jeszcze w tym roku. Czy aby na pewno?

„Do końca tego roku”.

Zdaję sobie sprawę, że aktualizacja wszystkich swoich urządzeń do najnowszej wersji systemu to nie takie hop siup, ale nie jak się ma… jedno takie urządzenie. No dobra, teraz dwa, bo jest już przecież Surface Duo 2, ale to, które rzeczywiście wymaga aktualizacji jest jedno i nazywa się Surface Duo. Urządzenie nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju, ale zabugowane tak mocno, że używanie go na co dzień jest niezbyt przyjemne. Dlatego też ratunkiem może okazać się Android 11.

Szkoda tylko, że Jedenastka miała pojawić się już w połowie roku i nic z tego nie było. Jak twierdzi teraz Engadget, który ponoć wyciągnął taką informację prosto od Microsoftu, Surface Duo dostanie aktualizację do Androida 11 „by the end of this year”. Tłumacząc na nasze – do końca tego roku.

Microsoft Surface Duo – kiedy, gdzie, dla kogo i dlaczego tak drogo?

A do końca tego roku pozostało jeszcze 97 dni. Jeśli miałbym coś sugerować, to nie chciałbym dostać tej aktualizacji w ostatnich dniach grudnia. Dlaczego? Bo wiedziałbym, że znowu może to być problematyczna wersja, która została wypuszczona na szybko i tylko dlatego, by zmieścić się w terminie. Nie liczę też na to, że pojawią się wszystkie funkcje z Duo 2, ale najważniejsze jest to, by to urządzenie działało tak jak powinno. I tak jak Microsoft pokazuje to na tych wszystkich swoich filmikach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj