Nie będę wam przypominał jaka była cena Microsoft Surface Duo w Europie, bo nie chcę was narażać na dodatkowy stres. To urządzenie nigdy nie pojawiło się oficjalnie w Polsce, więc każdy zainteresowany (czyli te trzy osoby) musiał ściągać go z zagranicy. Sam mam swoją sztukę ze Stanów. Ale jak się okazuje, można Surface Duo kupić w Polsce, a z pomocą przychodzi Amazon.

Surface Duo w polskim Amazonie

Na ofertę z Surface Duo trafiłem totalnym przypadkiem i nawet nie pamiętam czego tak naprawdę wtedy szukałem. Przyznam, że cena na poziomie ~3400 złotych mocno mnie zaskoczyła i pokazała, że przynajmniej tysiaka przepłaciłem, gdy ściągałem Duo zza Oceanu. Może to robota następcy, czyli Surface Duo 2, który dopiero co został pokazany? A może to jakiś błąd, z którego warto skorzystać? W każdym razie, wreszcie jest to kwota, która nie odstrasza.

Surface Duo
Surface Duo / fot. Amazon

Sądząc po błędnej nazwie urządzenia i ogólnie dziwnym tytule oferty przez chwilę myślałem, że to jakiś scam. Ale numer modelu, czyli USQ-00003 się zgadza, a sprzedawcą jest Amazon EU S.a.r.L. Wysyłka jest bezpłatna i urządzenie można dostać w kilka dni od zamówienia.

Microsoft Surface Duo można kupić w poniższych cenach i wersjach. Urządzenie jest w kolorze białym, a różnica między wersjami 128, a 256 GB wynosi około 400 złotych. Co wy na to? Ktoś się skusi na dwuekranowego „składaka” Microsoftu? Gdyby ktoś szukał bezpośrednich linków to są poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj