Marka Oclean znana jest przed wszystkim jako producent szczoteczek sonicznych, na swój sposób rewolucyjnych. Ja kojarzę ją od kilku lat, a chyba ich najbardziej charakterystycznym modelem był i jest Oclean X, czyli szczoteczka z wbudowanym, niewielkim ekranem. Jeśli kiedykolwiek myśleliście o zakupie takiego gadżetu to możecie zerknąć co ciekawego jest teraz w promocji.

Oclean „królem” szczoteczek

Ocelan ma już kilka szczoteczek w ofercie, które różnią się funkcjami, a tym samym też ceną. Można kupić taką za kilkadziesiąt złotych, ale też wydać ponad dwieście jeśli zdecydujemy się na najwyższy model z dodatkowymi główkami. I z każdej będzie się zadowolonym. Najbardziej zaawansowana i jednocześnie ciągle najnowsza jest szczoteczka X Pro Elite. Bliźniaczo podobna do X Pro, ale z innym kolorem obudowy, lepszą stacją ładowania i uchwytem oraz charakteryzująca się cichszą kulturą pracy. Dostała też nagrodę Good Design Award, więc to już coś znaczy i może się podobać. Choć to tylko szczoteczka.

Oclean X Pro
Oclean X Pro / fot. Aliexpress

Co w X Pro jest takiego fajnego?

Przede wszystkim to, że ma bezszczotkowy silniczek i aż 32 poziomy intensywności działania, co w połączeniu z kilkoma trybami pracy daje zadowalające efekty szczotkowania. Szczoteczka ma wbudowany 6-osiowy żyroskop przez co wykrywa miejsca na zębach, które przegapiliśmy i musimy doczyścić. Jest wspomniany już niewielki wyświetlacz, który między innymi pokazuje czas czy stan baterii. Jest certyfikat odporności IPX7, bateria 800 mAh, która ma wystarczyć na ponad miesiąc działania, a do tego aplikacja działająca z Androidem i iOS.

W promocji znalazły się wszystkie szczoteczki Oclean, łącznie z irygatorem do zębów i specjalnym sterylizatorem UV do szczoteczek.

Co mamy w promocji?

Można kupić same szczoteczki, ale też w zestawach z dwoma lub czterema wymiennymi główkami. Powinien działać kod SZYBKA5, który daje 5 dolarów rabatu przy wydaniu minimum 40 dolarów, ale można też skorzystać z kodu PEPPERPL10, który daje 10 dolarów zniżki przy 50 dolarach (sprawdzałem, działa). Większość produktów jest jeszcze dostępna z darmową wysyłką z Polski, Hiszpanii, Francji lub Belgii, więc paczka powinna przyjść w kilka dni. Sprzedawcą jest oficjalny sklep Oclean na Aliexpress. Pełną listę macie poniżej.

Oclean Sale
Oclean Sale

Jak dla mnie to warto zainteresować się modelem X Pro Lite z czterema główkami za około 293 złote albo X Pro w takim samym zestawie za około 225 złotych. Nie twierdzę, że są to najniższe ceny na te szczoteczki niż były kiedykolwiek, ale są to najniższe w tej chwili. Ci, którzy potrzebują nowej szczoteczki „tu i teraz” powinni się decydować. Ci, którzy twierdzą, że w dziewięćdziesiątym czwartym było taniej, mogą czekać dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam używam Oclean X od ponad dwóch lat

Niezależnie od tego jak bardzo jest to wpis promowany (bo jest) i ile za niego zapłacili (mogli więcej), ja ze swojej strony Oclean mogę polecić. Dobre słowa się należą, bo model X, czyli dokładnie to co widzicie na poniższej grafice, używam od ponad dwóch lat i sprawuje się bez zarzutu. Działa tak jak należy. Nie zauważyłem degradacji akumulatora, bo nadal wytrzymuje półtora miesiąca na jednym ładowaniu. Wyświetlacz to bardziej zajawka niż coś co codziennie używam, bo mimo wszystko lepiej jest zmieniać ustawienia w aplikacji niż na tak niewielkim ekranie. Wygląda niemal tak samo jak w dniu kiedy ją pierwszy raz rozpakowałem, a to świadczy tylko o tym, że jest porządnie wykonana i zabezpieczona przed wodą. Wymieniłem już kilka razy nasadki i jestem pewien, że wymienię ich jeszcze kilka, bo szczoteczka ze mną zostanie na dłużej.

Oclean X
Oclean X

Artykuł powstał we współpracy z Zbanx.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj