Jest zwykły Amazon i jest Amazon Business. Jest Amazon Prime i jest też Business Prime. Ta druga usługa jest przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą dokonywać zakupów na Amazonie. W tym przypadku niemieckim. Z bardziej szczegółowymi analizami biznesowymi, raportami, dodawaniem członków i innymi takimi rzeczami, których nie ma w przypadku normalnego konta. Tam też można trafić na dobre promocje tak jak ta, o której teraz tutaj piszę. Można zgarnąć 30 euro na pierwsze zakupy. Dowiecie się tutaj jak to zrobić.

TL;DR, czyli co trzeba wiedzieć?

  • Załóż konto firmowe między 10.01.2022, a 13.02.2022.
  • Odczekaj około 48 h na aktywację kodu rabatowego.
  • Złóż zamówienie i skorzystaj z kodu rabatowego BTW22.
  • Kwota obniży się o 30 euro przy zakupie o wartości min. 120 euro.
  • Kod rabatowy działa tylko przy pierwszym zamówieniu.

Z tego co kojarzę, to już kolejna tego typu akcja na niemieckim Amazon Business i na podobnych zasadach. Warto to wiedzieć, bo jeżeli już kiedyś z tego skorzystaliście, to nie ma sensu dalej czytać. Dostajemy 30 euro rabatu przy zamówieniu na minimum 120 euro. A to 1/4 ceny. Wystarczy, że skorzystamy z kodu rabatowego BTW22. Trzeba pamiętać, że kwota minimalna dotyczy samego produktu, a nie kosztów wysyłki i jakichś innych dodatkowych opłat. Trzeba pamiętać o tym, że promocja działa tylko na pierwsze zamówienie złożone z konta firmowego na Amazon.de i produkty sprzedane tylko przez Amazon. Wszystko znajdziecie w regulaminie.

Ja już wcześniej kupowałem produkty z niemieckiego Amazonu, ale korzystałem z prywatnego konta. Można je co prawda przekonwertować na konto firmowe, ale ja założyłem drugie konto na mail firmowy.

Amazon Business
/ fot. Amazon Business

Oferta jest ważna od 10 stycznia do 20 lutego 2022 roku i tylko w przypadku założenia konta firmowego w dniach między 10 stycznia, a 13 lutego 2022 roku.

Jak to było w moim przypadku?

Po założeniu konta firmowego dostałem od razu potwierdzenie na maila, ale informacji o aktywowaniu kodu rabatowego już nie. Konto założone na jednoosobową działalność gospodarczą, bez podawania numeru NIP. Pole z tym numerem było opcjonalne, ale i tak przepuszczało tylko NIP europejski. Konto założyłem 16 stycznia i kilkukrotnie sprawdzałem czy kod już działa. Za każdym razem dostawałem komunikat: „Wprowadzonego kodu promocyjnego nie można zastosować do tego zakupu.”. I rzeczywiście, pykło dopiero 18 stycznia, po odczekaniu około 48 godzin i kod przy którymś razie zadziałał.

Zamówienie w Amazon Business
Zamówienie w Amazon Business / fot. Amazon

W podsumowaniu zamówienia widać, że kod działa. Łącznie z darmową dostawą wyszło 35,99 euro mniej, czyli około 163 złote mniej. Tym samym udało się zamówić płytę główną Asus ROG Strix B560-I jakieś 200 złotych taniej niż w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj