Redakcja

Krzysztof Nawrot

Założyciel, Redaktor naczelny
Założyciel galaktyczny.pl, skończony informatyk, gadżeciarz, miłośnik urządzeń mobilnych i nowych technologii. Prawie z Kielc. O sprzęt dba jak o jajko. Lubi czytać czasopisma o tematyce komputerowej. Miłośnik filmów gdzie w główną rolę wciela się Liam Neeson. Marzy o podróży do Stanów Zjednoczonych, by zobaczyć Wielki Kanion i przejechać Route 66. Motto życiowe? „Żyj według zasad”.

Łukasz Ładecki

Wsparcie techniczne

Adam Hreczyński

Redaktor
Naczelny malkontent i maruda. Człowiek uczulony na ludzką głupotę. Gruby, brodaty, poczucia humoru - brak. Współgadacz podcastu Dwóch po Dwóch. Moje poglądy są najmojsze.

Jakub Raczkowski

Redaktor
Pasjonat podróżowania oraz technologii. Z jednej strony pociąga mnie noc w namiocie i własnoręczne rozpalanie ogniska, z drugiej fascynuję się sposobem działania układów scalonych. Obecnie uczę angielskiego w Chinach jednocześnie korzystając z dobrodziejstw tamtejszego rynku dającego najszybszy dostęp do nowych gadżetów. Rozpocząłem pisanie od prostego travelbloga, potem dołożyłem do tego stronę o sprzęcie komputerowym. Obecnie zaś współpracuję z galaktycznym informując was o ciekawostkach prosto z Państwa Środka.

Konrad

Technik teleinformatyk. Twitterowy dział IT. Woźny w @galaktycznypl.

Kamil Komisarz

Autor
Student, który w wolnym czasie próbuje napisać coś sensownego. Już w dzieciństwie wykazywałem zainteresowanie wszelkiego rodzaju elektroniką, co zostało mi po dziś dzień. Mogę się więc określić mianem geeka, który bardzo chętnie spogląda szczególnie w stronę chińskiej myśli technicznej.

Dorian Szubert

Redaktor
Gamer. Nerd. Geek. Pasjonat jednośladów. Miłośnik szeroko pojętej kultury japońskiej. Wielki fan serii Assassin's Creed. Czasami powie coś śmiesznego. Ulubiona dewiza? Sic parvis magna!

Maciej Opasiński

Autor
Fan nowych technologii, idei inteligentnego domu, nasłuchowiec amator oraz pasjonat trekkingu rowerowego.

W miarę możliwości pomagali nam:

Kamil Komisarz, Jakub Piesik, Michał Jurczyński, Damian Biedrzycki, Arkadiusz Sęga, Jakub Habrat, Bartosz Hadrich, Paweł Pobudejski, Andrzej Woch, Karol Godlewski, Albert Lewandowski, Kamil Homziak, Robert Nawrowski, Krzysztof Swoboda, Patrycja Wąsik, Bartek Rak, Tomasz Kurzak, Kamil Kłos, Grzegorz Wójcicki, Michał Heleski, Mateusz Sienkiewicz, Mariusz Sosnówka, Tomasz Fluder, Wiktor Sobol, Tomasz Kurzak