Redakcja

 Tak, to My tworzymy Galaktyczną Redakcję!

Redaktor naczelny

Krzysztof Nawrot

krzysztof-avatar-2Twórca strony galaktyczny.pl. Skończony informatyk, gadżeciarz, miłośnik urządzeń mobilnych i nowych technologii. O sprzęt dba jak o jajko. Lubi czytać czasopisma o tematyce komputerowej i przemierzać czeluści Internetu w poszukiwaniu technologicznych nowinek. Wielki fan serialów Prison Break, Californication i The Walking Dead. Pasjonat filmów, gdzie w główną rolę wciela się Liam Neeson, Jason Statham lub Mila Kunis. Jego ulubione filmy to Dziewczyna z sąsiedztwa, Uprowadzona, Dla niej Wszystko i Wyścig z czasem. Marzy o podróży do Stanów Zjednoczonych, by zobaczyć Wielki Kanion i przejechać Route 66.  Słucha dobrej muzyki, przede wszystkim rock w wykonaniu Nickelback, Pearl Jam i Green Day. Motto życiowe? „Żyj według zasad”.

mail-icon    twitter-icon @nawkrzy

 

Redaktorzy:

Jakub Habrat

Student prawa, z zamiłowaniem do technologii od najmłodszych lat. Otwarty na rozmowę i nowe znajomości. Pasjonat motoryzacji, sportów, a w szczególności motorowych. Fan filmów z serii Szybcy i Wściekli. W wolnym czasie realizuję pasję w postaci testów różnego rodzaju sprzętu, a także programowania w języku HTML i C++.

twitter-icon @jakubhab

Adam Hreczyński

Malkontent i maruda, skrajnie uczulony na ludzką głupotę. Z zamiłowania gracz, z konieczności sprzedawca gier i komputerów. Z uporem godnym lepszej sprawy przygląda się temu, co się na rynku dzieje i nie waha się podzielić refleksjami. W wolnym czasie czyści żyrandole na pół etatu, walczy z dzikimi zwierzętami i oświeca dziewice.

mail-icon     twitter-icon @SprzedawcaPaczy

 

Sprawy techniczne:

Konrad Mościński

konrad-moscinski-awatarTwitterowy dział IT. Użytkownik Google Glass, Nexus 7, Note 3 i Galaxy Gear. Szalony geek. W weekendy podróżnik. Miłośnik kuchni włoskiej.

mail-icon     twitter-icon @mKoonrad

 

Korekta:

Małgorzata Soboń

bartekrak-avatarAbsolwentka budownictwa, interesująca się wszystkim co piękne i nowoczesne, zachwycona ideą inteligentnego domu. Skrupulatna profesjonalistka, która wychwyci nawet najmniejszy błąd. Lubi seriale kryminalno-sensacyjne, ale ostatnio przypadły jej do gustu dwa – Zemsta i The Walking Dead. Prywatnie posiada kota i jest zadowoloną właścicielką białego Samsunga Galaxy A5.

mail-icon 

 

W miarę możliwości pomagali nam:

Arkadiusz Sęga, Bartosz Hadrich, Paweł Pobudejski, Andrzej Woch, Albert Lewandowski, Robert Nawrowski, Krzysztof Swoboda, Patrycja Wąsik, Bartek Rak, Tomasz Kurzak, Kamil Kłos, Grzegorz Wójcicki, Michał Heleski, Mateusz Sienkiewicz, Mariusz Sosnówka, Tomasz Fluder, Wiktor Sobol, Tomasz Kurzak

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - galaktyczny.pl