najlepsze-zdjecia-zrobione-smartfonem-czesc-8

Najlepsze zdjęcia zrobione smartfonem #8

Od ostatniej paczki najlepszych zdjęć zrobionych smartfonem trochę czasu minęło, więc trzeba jak najszybciej to nadrobić. A okazji ku temu będzie przynajmniej kilka, bo w końcu mamy okres wakacyjny, więc każdy pstryka tyle zdjęć ile tylko jest w stanie i ile ma wolnej pamięci w telefonie. Wam się ostatnio udało, mnie też się udało, bo kilka dni temu wróciłem z urlopu, więc najnowsze zestawienie ze zdjęciami jest już gotowe. 

Nie jest powiedziane, że są to tylko najlepsze z najlepszych zdjęć ze smartfona, które kiedykolwiek udało się zrobić i które od razu z wejścia wygrywają wszystkie fotograficzne konkursy (choć pewnie i takie by się znalazły). Krótko mówiąc są to zdjęcia, które według Was i według mnie można do nich zaliczyć i są najlepsze z tych kilkuset, które akurat w ostatnim czasie zrobiliśmy. Doszło nawet do tego, że jedno z poniższych zdjęć powędrowało u niektórych osób na tapetę. Zgadniecie które?

W skrócie, zdjęcia zostały zrobione następującymi smartfonami: Huawei Mate 9 Pro, Nokia 808 Pure View, Xiaomi Mi 6, Honor 8, Huawei 9 i LG G6.

Jak wcześniej, poniżej znajdziecie 10 zdjęć. Każde z nich jest odpowiednio podpisane, więc możecie zobaczyć jakim smartfonem zostało zrobione zdjęcie, jakie były parametry w chwili robienia zdjęcia, przez kogo zostało zrobione i – jeśli takie informacje miałem – miejsce, gdzie zostało ono zrobione. Żeby zobaczyć zdjęcie w pełnej rozdzielczości wystarczy otworzyć je w nowej karcie.

Tymczasem, do następnego, bo już teraz mam zdjęć przynajmniej na dwa kolejne zestawienia.

źródło grafiki głównej: Pixabay
Serdeczne dzięki dla wszystkich, którzy podesłałi zdjęcia, a szczególnie Kamilowi, Rafałowi, Piotrkowi i Mariuszowi.

Słowa kluczowe

  • Kamil Kruczek

    Osobiście dla mnie wygranym jest zdjęcie 3; parasol i błękit, czegóż chcieć więcej? :)

    • Ha! Moje! :D Ale nie, poważnie, wszystkie są ekstra :) A w kolejnych będą równie dobre.

  • Drzewa o poranku rządzą, zajefajny klimat musiał wtedy być!

    Przy okazji – wygląda na to, że G6 ma niezły i funkcjonalny tryb makro, szkoda, że Mi6 na tym polu zawodzi.

Biznes-Host

Wszelkie prawa zastrzeżone - galaktyczny.pl