Producenci sprzętu elektronicznego zdążyli nas przyzwyczaić, że co rusz dodają nowe funkcje do swoich zabawek. Jednym z liderów w zaskakiwaniu technicznymi rozwiązaniami jest Samsung. I tym razem nie jest inaczej. Telefony nie są już tylko telefonami… a aparat już nie jest tylko sprzętem do robienia zdjęć.

W dzisiejszych czasach kiedy wszystko co nas otacza, ociera się o media społecznościowe i nie mogło być inaczej przy kolejnym projekcie Giganta z Korei. Aparat, który sam dzieli się zdjęciami z naszymi znajomymi, umożliwia nam wysyłanie zdjęć bezpośrednio na Facebooka czy tworzy centrum multimedialne w domu to już fakt. Urządzenie Galaxy Camera nie jest pierwszym tego typu pomysłem. Nikon wdrożył Wi-Fi w swoich aparatach, a Polaroid planował. Samsung natomiast w swoim stylu wprowadza aparat, który ma zmienić podejście do fotografowania. 

Niewątpliwie największym plusem Galaxy Camera jest moduł 3G. Pozwala on na nieprzerwane połączenie z Internetem. Jest to o tyle niesamowite, że nasz aparat staje się prawie smartfonem, na którym możemy czytać i wysyłać maile czy surfować w sieci. Czy jednak jesteśmy wstanie zapłacić za ww. urządzenie 500$? W tej cenie przecież możemy dostać już inne urządzenia, które mogą wydać się bardziej odpowiednie. Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.

Pełna specyfikacja

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj