Producenci sprzętu elektronicznego zdążyli nas przyzwyczaić, że co rusz dodają nowe funkcje do swoich zabawek. Jednym z liderów w zaskakiwaniu technicznymi rozwiązaniami jest Samsung. I tym razem nie jest inaczej. Telefony nie są już tylko telefonami… a aparat już nie jest tylko sprzętem do robienia zdjęć.

W dzisiejszych czasach kiedy wszystko co nas otacza, ociera się o media społecznościowe i nie mogło być inaczej przy kolejnym projekcie Giganta z Korei. Aparat, który sam dzieli się zdjęciami z naszymi znajomymi, umożliwia nam wysyłanie zdjęć bezpośrednio na Facebooka czy tworzy centrum multimedialne w domu to już fakt. Urządzenie Galaxy Camera nie jest pierwszym tego typu pomysłem. Nikon wdrożył Wi-Fi w swoich aparatach, a Polaroid planował. Samsung natomiast w swoim stylu wprowadza aparat, który ma zmienić podejście do fotografowania. 

Niewątpliwie największym plusem Galaxy Camera jest moduł 3G. Pozwala on na nieprzerwane połączenie z Internetem. Jest to o tyle niesamowite, że nasz aparat staje się prawie smartfonem, na którym możemy czytać i wysyłać maile czy surfować w sieci. Czy jednak jesteśmy wstanie zapłacić za ww. urządzenie 500$? W tej cenie przecież możemy dostać już inne urządzenia, które mogą wydać się bardziej odpowiednie. Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.

Pełna specyfikacja