Mamy okres przedświąteczny, czyli czas szalonych zakupów i okazji w różnych sklepach. Samsung nie zapomniał o swoich potencjalnych klientach i również przygotował ciekawe promocje. Jedną z nich jest oferta związana z aparatem Samsung Galaxy Camera.

Jak informuje jeden z zagranicznych serwisów, niemiecki oddział Samsunga przygotował specjalną promocję dla wszystkich klientów, którzy zakupią najnowszy aparat Samsung Galaxy Camera przed końcem tego roku, czyli do 31 grudnia 2012 roku. Każdy kto zakupi aparat i zarejestruje go na stronie (wystarczy podać IMEI i numer seryjny aparatu) otrzyma dodatkową baterię i przenośną ładowarkę zupełnie za darmo. Kolor ładowarki będzie automatycznie dobrany do koloru aparatu.

Samsung Galaxy Camera to aparat cyfrowy działający w oparciu o system Android 4.1 Jelly Bean. Został wyposażony 16-megapikselową matrycę BSI CMOS, 4,8-calowy ekran HD Super Clear LCD, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,4 GHz i 8 GB pamięci wbudowanej. Ponadto posiada moduł 3G, Wi-Fi w standardzie n, Bluetooth 4.0 i akumulator o pojemności 1650 mAh. Więcej informacji o aparacie znajdziecie tutaj.

źródło: Samsung Niemcy via sammyhub.com