Koreański producent nie zwalnia z wypuszczaniem kolejnych modeli smartfonów, mimo, że za rogiem czai się coś niesamowitego. Tylko w ten sposób można opisać topowy model Samsunga. Im bliżej prezentacji Samsunga Galaxy S IV, tym więcej przecieków dotyczących specyfikacji czy wyglądu, którego możemy się spodziewać.

Tym razem portal YouMobile dostarcza nam kolejną porcję zdjęć najnowszej „galaktyki”. Jeszcze nigdy w historii nie zdarzyło się, żeby zdjęcia prezentujące nowy model Samsunga, aż tak pozytywnie zostały przyjęte. Prawdą jest to, że telefon rzeczywiście wygląda niesamowicie.

Specyfikacja podana po lewej stronie na powyższym zdjęciu pokrywa się z tymi informacjami, które wyciekły wcześniej. Oznacza to dwie możliwości. Wszystkie plotki pochodzą z tego samego źródła i mają z prawdą tyle wspólnego co nic, albo specyfikacja jest już znana i w tej kwestii nic się nie zmieni.

Na uwagę zasługuje pozycja mówiąca o dedykowanym przycisku do aparatu. Jest to o tyle nieprawdopodobne, że zawsze go brakowało w dotychczasowych „eSkach”. Nie mniej jednak, byłaby to niezwykle miła niespodzianka po 3 generacjach telefonu pozbawionych tej niezwykle istotnej funkcji.

źródło: youmobile.org