Na początku tego tygodnia pojawił się Android 4.1.2 Jelly Bean dla smartfonów Samsung Galaxy S III, pochodzących z dystrybucji operatorskiej, a dokładniej z sieci Plus. Operator, który określa się jako lider technologii LTE idzie za ciosem i aktualizuje kolejne urządzenie Samsunga. Tym razem chodzi o drugą generację Samsunga Galaxy Note. 

Nowsza wersja systemu Android Jelly Bean dla Samsunga Galaxy Note II pojawiła się w Polsce ponad tydzień temu. Aktualizacja dotyczyła urządzeń pochodzących z oficjalnej, polskiej dystrybucji, z oficjalnym, „niebrandowanym” oprogramowaniem. Plus wydając aktualizację stał się dzisiaj pierwszą, polską siecią, która udostępniła swoim klientom „żelkę” w wersji 4.1.2 dla tabletofonów Galaxy Note II.

samsung-galaxy-note-2-plus-jelly-bean

Informacja o aktualizacji, jak zwykle pojawiła się na profilu Telefony Samsung w serwisie Facebook. Jeśli jesteście już po procesie instalacji nowego update’u, czekamy na Wasze spostrzeżenia i opinie. Piszcie w komentarzach.

Warto również zapoznać się z poniższym filmem, w którym Robert przedstawił zmiany i nowości jakie znajdziemy w Androidzie 4.1.2 Jelly Bean. Co prawda jest to wersja dla Samsunga Galaxy Note II z oficjalnej dystrybucji, ale zmiany dla urządzeń bez „brandu” powinny być takie same.

Mobilna wersja filmu


źródło: Telefony Samsung