Jedną z nieodłącznych części ekosystemu Samsunga są multimedia. Zarówno cała linia smartfonów jak i telewizorów została tak skonstruowana, żeby ułatwić użytkownikowi współpracę tych dwóch urządzeń. Zapraszam do krótkiej prezentacji.

Od samego początku kiedy Samsung zagościł w moim domu bardzo podobały mnie się pomysły Koreańczyków. Wszystkie urządzenia powinny działać w harmonii i współgrać ze sobą tak, by współdzielenie plików multimedialnych było proste i szybkie. Tak też jest teraz, choć nie do końca. Część funkcjonalności jakie posiadały smartfony Samsunga zostały porzucone wraz z aktualizacją do nowszych wersji systemów. Jednak poza Dual-View (klonowanie obrazu telewizora Smart TV na smartfonie) wszystko inne działa bez zarzutu.

Dzisiaj prezentuję Wam dwa krótkie filmiki o możliwościach wysyłania treści multimedialnych na telewizory Samsunga, przy pomocy Samsunga Galaxy S III i Samsunga Galaxy Note II. Korzystacie z tych funkcji? Czy dla Was to zbędny bajer? Jeśli znacie jakieś dedykowane aplikacje do zarządzania multimediami i wysyłania ich na telewizor to dajcie znać. Zapraszam do dyskusji.

Samsung Galaxy S III

Samsung Galaxy Note II