SwiftKey to jak dotąd jedna z najbardziej popularnych klawiatur dla systemu Android. Dokładnie dziś trafia do Sklepu Play nowa wersja tej klawiatury – SwiftKey 4. Sama aktualizacja wnosi bardzo dużo zmian i poprawia błędy, które występowały we wcześniejszych wersjach. Jedną z najważniejszych zmian jakie wnosi jest funkcja o nazwie Flow.

Pewnie wielu z Was kojarzy klawiaturę o nazwie Swype, prawda? – funkcja Flow działa na podobnej zasadzie, ale według mnie o wiele lepiej od konkurencji. Taki sposób wprowadzania wyrazów wymaga trochę wprawy, lecz z czasem przyzwyczaimy się do niego, a pisanie maili czy SMS’ów będzie dla nas przyjemnością.

W aktualizacji ulepszono słowniki oraz system autokorekty, dzięki czemu klawiatura jest jeszcze szybsza, wygodniejsza i po prostu lepsza względem wcześniejszych wersji. Jedynym minusem tej aplikacji jest to, że zajmuje aż 18 MB, co na pozór może być problemem dla posiadaczy smartfonów z małą ilością pamięci wewnętrznej.

Klawiatura SwiftKey 4 dostępna jest w Sklepie Play w formie aktualizacji dla tych, którzy zakupili wcześniejszą wersję. Jeżeli jednak nie kupiliście wcześniej tej klawiatury, będziecie musieli zapłacić równo 5.00 złotych za pełną wersję lub pobrać wersję Free za darmo. Z wersji darmowej można korzystać przez okres jednego miesiąca.

SwiftKey 4 – pełna wersja:

Pobierz aplikację z Google Play

SwiftKey 4 – wersja darmowa:

Pobierz aplikację z Google Play

Działanie klawiatury SwiftKey 4 można zobaczyć na poniższym filmie, który został przygotowany przez producenta.

A Wy jesteście już po aktualizacji? Jak podoba Wam się nowy sposób wprowadzania tekstu? Czekamy na wasze wrażenia w komentarzach.