Odliczanie do premiery Samsunga Galaxy S IV właśnie się zaczęło. Musimy wytrzymać jeszcze niecałe trzy dni aż Samsung zaprezentuje światu następcę Galaxy S III. W sieci pojawiło się właśnie pierwsze, oficjalnie zdjęcie z przyszłym flagowym modelem Samsunga.Samsung Galaxy S IV niewątpliwie będzie jednym z lepszych smartfonów (jak nie najlepszym?) 2013 roku, za równo pod względem zastosowanych podzespołów i wydajności, jak też unikalnych, inteligentnych funkcji. Wiele osób marzy, by choć na chwilę wziąć go do ręki i sprawdzić, co to cudo potrafi. Z pewnością ten czas nastąpi, ale jak narazie możemy tylko wyczekiwać 14. marca (czasu lokalnego) i konferencji Samsung Mobile UNPACKED 2013, na której zostanie zaprezentowany Galaxy S IV.

samsung-galaxy-s4-official-mobile-usa-facebook

Samsung z każdym dniem podkręca atmosferę. Czym dzisiaj dołożył do pieca? Na profilu Samsung Mobile USA w serwisie Facebook pojawił się pierwszy materiał graficzny, częściowo odsłaniający tajemnicę na temat wyglądu Samsunga Galaxy S IV. Częściowo, bo na zdjęciu widzimy tylko górną część smartfonu z logo Samsung i trochę lewej krawędzi urządzenia, a reszta jest skąpana w mroku.

Wczoraj w sieci pojawiły się zdjęcia z rzekomo Samsungiem Galaxy S IV przeznaczonym na rynek chiński i oznaczonym jako GT-I9502. Wygląda na to, że smartfon z wczorajszych fotografii i ten, który pojawił się dzisiaj to te same urządzenia. Podobieństwo rzuca się od razu. Taki sam stopień zaokrąglenia krawędzi, identyczne umiejscowienie ekranu (taka sama odległość ekranu od górnej jak i lewej krawędzi) i logo Samsung nad wyświetlaczem. Pytanie tylko gdzie podział się głośnik? Czy zdjęcia, które pojawiły się wczoraj rzeczywiście przedstawiają finalną wersję 4. generacji smartfonu Galaxy S?

samsung-galaxy-s4-official

Uff, mi już gorąco, a Wam? Wszystkiego dowiemy się już niebawem. Chyba nikomu nie trzeba przypominać daty konferencji, ale napiszę o tym jeszcze raz. Wszystkie potrzebne dane są poniżej:

Samsung Mobile UNPACKED 2013 Episode 1
Miejsce: Time Square, Nowy York
Data: 14. marca 2013 r.
Godzina czasu lokalnego: 19:00 EST
Godzina czasu polskiego: 01:00 (15.03)

źródło: Samsung Mobile USA