Ten dzień już się zbliża. Ta chwila, w której poznamy sukcesora Samsunga Galaxy S III już niedługo nastąpi. Za około 25 godzin, w nocy z 14 na 15 marca 2013 roku czasu polskiego odbędzie się gala Samsung Mobile UNPACKED 2013, gdzie koreański producent pokaże światu swój nowy, flagowy smartfon Galaxy S IV. Podobnie jak było to podczas ubiegłorocznej konferencji i prezentacji Samsunga Galaxy Note II, będziemy na żywo relacjonować przebieg całego spotkania na naszej stronie, tak by od razu dostarczyć Wam najważnijesze infromacje o najnowszym urządzeniu Samsunga.

Premierę Samsunga Galaxy S III pamiętam jakby to było wczoraj. Początek maja 2012 roku, Earls Court w Londynie i konferencja Samsung Mobile Unpacked 2012. Setki gości z niemal całego świata, jeszcze więcej przed ekranami komputerów śledzących transmisję na żywo, ogromna scena i ciekawość, czym tym razem Samsung nas zaskoczy. Wreszcie nadchodzi ten wspaniały moment – JK Shin wypowiada magiczne słowa „And now, this is the moment, that world has been waiting for”, wyciąga Samsunga Galaxy S III z kieszeni swojej marynarki i po całej sali rozlegają się głośne oklaski i owacje. Biały, zainspirowany naturą i lśniący w blasku fleszy.

Wtedy jeszcze bardziej umocniłem się w przekonaniu, jakie urządzenie zastąpi mojego 2-letniego wówczas Samsunga Wave. Po kilku tygodniach tak też się stało i Samsung Galaxy S III w wersji Marble White zagościł w moich rękach. Czas od premiery „trójki” zleciał więc błyskawicznie i wszyscy z niecierpliwością czekają na jego następcę.

Nie minę się z prawdą jeśli napiszę, że Samsung Galaxy S IV jest najbardziej wyczekiwanym smartfonem 2013 roku. Czekam na niego ja, czekacie na niego Wy i cały mobilny świat. Co tym razem zaprezentuje Samsung? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za nieco ponad 24 godziny.

Gala Samsung Mobile Unpacked 2013 rozpocznie się 14 marca o godzinie 19:00 czasu lokalnego w Radio City Music Hall w Nowym Yorku. W Polsce konferencja rozpocznie się około godziny 1:00 00:00, w nocy z 14 na 15 marca (musimy do czasu lokalnego doliczyć 6 godzin). Mam nadzieję, że mimo tak późnej pory będziecie śledzić wydarzenia z premiery Samsunga Galaxy S IV i w tym celu wybierzecie naszą stronę, ponieważ będziemy prowadzić multimedialną relację na żywo.

Relacja na naszej stronie rozpocznie się 15 minut przed godziną 01:00 00:00 i będzie prowadzona w tym wpisie. Będzie małe wprowadzenie i sprawdzenie czy wszystko działa jak należy. Co więcej, każdy będzie mógł w mniej uczestniczyć i wyrażać swoje opinie w postaci komentarzy. Serdecznie zapraszamy wszystkich nocnych marków i miłośników mobilnych technologii!

Samsung Mobile Unpacked 2013 – LiveStream

Relacja LIVE!

Powered by Blyve