CyanogenMOD to najpopularniejsze na świecie zmodyfikowane oprogramowanie dla urządzeń działających po kontrolą systemu Android. Dziś do sieci trafiły informacje, że Steve Kondik, twórca tego custom ROM’u odchodzi od Samsunga i od tej pory nie będzie już współpracował z koreańskim producentem. Informacje te są jak najbardziej prawdziwe, bo pochodzą prosto od Kondik’a, który rezygnując, wypowiedział się na temat Samsunga Galaxy S 4, najnowszego smartfonu Samsunga.

Steve Kondik rozpoczał współpracę z południowokoreańskim koncernem w 2011 roku, lecz po dziś dzień do końca nie wiadomo jaką pełnił tam funkcję. Steve był i jest nadal jednym z najbardziej znanych deweloperów na świecie (na forach jest znany jako Cyanogen), ponieważ stworzył jeden z najpopularniejszych Custom ROM-ów na świecie o nazwie CyanogenMOD.

Według Kondika, efekty pracy Samsunga są bardzo zadowalające. Niedawno zaprezentowany Samsung Galaxy S 4 jest w jego opinii solidniejszym urządzeniem od wcześniejszego flagowca Galaxy S III. Sądzi on też, że żadne urządzenie pod względem specyfikacji technicznej nie jest w stanie równać się z najnowszym smartfonem koreańskiego giganta. Deweloper odnosi się pozytywnie do czasu, który spędził pracując w Samsungu, twierdząc, że jest zadowolony ze współpracy.

Co teraz chce robić popularny Steve Kondik? Jeszcze niewiele wiadomo na ten temat, ale jak on sam twierdzi, chce zająć się czymś innym. Zapewne o efektach jego pracy dowiemy się już wkrótce.

źródło: AndroidPolice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj