Samsung przyzwyczaił nas już do tego, że jego urządzenia dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Nawet jeśli początkowo ukazały się przykładowo tylko dwa kolory, tak później prezentowane były kolejne. Było tak w przypadku Galaxy S III, Galaxy Note II i podobna sytuacja ma miejsce z Galaxy S 4. Do dwóch premierowych kolorów dołącza trzeci, niebieski o nazwie Blue Arctic.

Gdy JK Shin, prezes i szef działu IT oraz dywizji Mobile Communications w Samsung Electronics podczas światowej premiery kolejnego flagowego smartfonu sięgnął do tajemniczego pudełka, wyciągnął z niego Galaxy S 4 w dwóch kontrastowych kolorach – białym (White Frost) i czarnym (Black Mist). Nie musieliśmy długo czekać na nową odsłonę smartfonu, bo ta właśnie została oficjalnie potwierdzona.

galaxy-s4-kolory

Samsung Galaxy S 4 w kolorze „arktycznego błękitu” (Blue Arctic) został przyłapany parę dni temu w Japonii (zdjęcie powyżej), a dzisiaj można go zobaczyć w krótkim filmie. Początkowo nowa wersja kolorystyczna smartfonu będzie dostępna tylko w japońskiej sieci NTT DoCoMo. Na chwilę obecną nie ma informacji czy urządzenie w nowej szacie trafi na europejskie rynki, ale mam nadzieję, że tak się stanie, bo Galaxy S 4 w kolorze Blue Arctic całkiem dobrze się prezentuje.

Rzućcie okiem na poniższy film, gdzie można zobaczyć niebieską wersję Galaxy S 4 i porównanie jej do tego samego smartfonu w kolorze czarnym.

źródło: PhoneArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj