Samsung Galaxy S 4 jest bez wątpienia najlepiej sprzedającym się smartfonem na rynku i szybko zmierza do tego, by w tym tygodniu przekroczyć granicę 10 milionów sztuk. Koreański producent zdążył już pochwalić się nam kolejnym modelami, które występują pod marką Galaxy S 4. Mieliśmy już do czynienia z jego pomniejszoną wersją Galaxy S 4 mini, wersją „fotograficzną” Galaxy S 4 Zoom i odsłoną o zwiększonej wytrzymałości Galaxy S 4 Activ. Teraz czas na kolejną wersję o nazwie Samsung Galaxy S 4 Mega

Dziś w Sklepie Play, w liście zmian autorskiej aplikacji Samsung WatchON, producent wspomniał o kilku urządzeniach, które dostaną wsparcie. Wśród nich znalazł się Samsung Galaxy S 4 mini, Samsung Galaxy S 4 Activ i uwaga… Samsung Galaxy S 4 Mega. Taka właśnie informacja została uchwycona przez jednego z użytkowników na zrzucie ekranu, lecz gdy wyszło na jaw, została w niedługim czasie usunięta.

Samsung Galaxy S4 Mega w Google Play [źródło: SamMobile]
Samsung Galaxy S4 Mega w Google Play [źródło: SamMobile]

Co o tym sądzicie? Czy to tylko błąd ze strony programistów Samsunga, czy jedna z „przepowiedni”, które mają nas uprzedzić o premierze kolejnego smartfonu spod marki Galaxy? Kolejne pytanie, które się nasuwa, to czy Samsung Galaxy S 4 Mega będzie połączeniem smartfonu o wielkości Galaxy Mega i wydajności standardowej „Czwórki”? Na koniec jeszcze warto się zastanowić, czy takie smartfon jest potrzebny? Jest dużo pytań, na które miejmy nadzieję, wkrótce znajdzie się odpowiedź.

źródło: SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj