Z tego co już wiadomo, a raczej z tego co możemy się domyślać po informacjach, które już ukazały się w sieci, Samsung Galaxy S 4 Zoom będzie urządzeniem łączącym w sobie cechy aparatu Galaxy Camera i flagowego smartfonu Samsunga. Co chwilę dowiadujemy się czegoś nowego, a tym razem mamy do czynienia z wyciekiem profilu User Agent, który dostarcza nam kolejną dawkę danych o nowym „wynalazku” Samsunga.

Wcześniej było wiadomo, że Samsung Galaxy S 4 Zoom zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 4,3 cali, podobnie jak swego czasu Samsung Galaxy S II. Z dokumentu User Agent wynika, że niezależnie od wielkości ekranu będzie on miał rozdzielczość qHD, czyli 540 x 960 pikseli, co w dzisiejszych czasach nie zachwyca, ale przy wspomnianej przekątnej w zupełności wystarcza, bo zagęszczenie pikseli wynosi przyzwoite 256 ppi.

Samsung Galaxy S 4 Zoom - profil User Agent [źródło: PhoneArena]
Samsung Galaxy S 4 Zoom – profil User Agent [źródło: PhoneArena]

Kolejną kwestią, którą potwierdza profil User Agent jest kodowa nazwa urządzenia. Wynika z niego, że Samsung Galaxy S 4 Zoom będzie krył się pod numerem SM-C101, czyli nowym oznaczeniem Samsunga, które możemy spotkać już chociażby w 7-calowym tablecie Galaxy Tab 3.

To co jednak najbardziej wyróżnia to urządzenie jest aparat, który ma mieć aż 16 megapikseli i 10-krotny zoom optyczny. Ciekaw jestem jak Samsung to rozwiąże. Czy Galaxy S 4 Mega będzie typowym aparatem cyfrowym o wyglądzie zbliżonym do Galaxy S 4 czy być może na odwrót, smartfonem z większą optyką. Powinniśmy się dowiedzieć tego już w najbliższych tygodniach.

źródło: PhoneArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj