Jak dobrze wiemy, Samsung planuje jeszcze wydać kilka odmian swojego flagowego modelu Galaxy S 4. Będzie to między innymi wersja z dopiskiem Active, charakteryzująca się zwiększoną wytrzymałością. Sporo plotek zdążyło już napłynąć i z pewnością jeszcze sporo się pojawi, zanim Galaxy S 4 Active pojawi się oficjalnie. Wiemy już mniej więcej jak smartfon będzie wyglądał, ale w sieci pojawiły się kolejne fotografie, które wskazują na to, że nie będzie on dostępny tylko w jednej wersji kolorystycznej.

Według nieoficjalnych źródeł urządzenie ma trafić na rynek już 20 czerwca, a wszystko ma się stać na konferencji Samsung Premiere 2013 w Londynie. Po ostatnich przeciekach dotyczących specyfikacji i zdjęć, które przedstawiają wzmocnioną wersję najnowszego flagowego smartfonu Samsunga, mamy do czynienia z kolejnymi, nowymi ujęciami. Nadal jest to Samsung Galaxy S 4 Active, ale w kolorze szarym i według doniesień jest to wersja przygotowana specjalnie dla amerykańskiego operatora AT&T.

Galaxy_S_4_Active
Samsung Galaxy S 4 Active dla AT&T [źródło: SamMobile]

Powyższy wygląd urządzenia pokrywa się z tymi, o których mowa była już wcześniej, więc można śmiało twierdzić, że tak oficjalnie będzie prezentował się Samsung Galaxy S 4 Active. Nadal jednak nie wiadomo, co znajdzie się pod „maską” tego urządzenia. Prawdopodobnie smartfon zostanie wyposażony w układ Snapdragon S4 Plus oraz procesor graficzny Adreno 225.

Musimy jeszcze się wstrzymać i poczekać do oficjalnej prezentacji, gdzie wszystko stanie się jasne.

źródło: SamMobile