Im bliżej premiery kolejnej generacji tabletofonu Samsunga, tym więcej pojawia się w sieci plotek na jej temat. Nie ma się co dziwić, bo w końcu Galaxy Note III to po flagowym smartfonie Galaxy S 4 najbardziej wyczekiwane urządzenie 2013 roku. Niespełna dwa tygodnie temu do sieci trafiło zdjęcie rzekomo przedstawiające prototyp tabletofonu, ale jak trafnie spostrzegli Panowie z Komórkomanii, owszem był to prototyp, ale Galaxy Note II. Dzisiaj mamy kolejne zdjęcie i tym razem my pobawimy się w detektywa.

Już teraz wiadomo, że Galaxy Note III będzie swoim wyglądem nawiązywał do Galaxy S 4, tyle tylko, że będzie większy. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Galaxy Note II, który miał identyczny design co poprzedni flagowiec Samsunga, Galaxy S III. W tym roku jest nieco inaczej, bo więcej urządzeń jest podobnych do Galaxy S 4, wliczając w to także serię Galaxy Mega.

Dzisiaj w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym rzekomo znajduje się Samsung Galaxy Note III. Ale czy aby na pewno? Ja (i pewnie nie tylko ja) widzę inne urządzenie, o którym już przed chwilą wspomniałem. Na fotografii znajduje się Samsung Galaxy Mega 6.3, a nie trzeci tabletofon Samsunga. Dlaczego?

Samsung Galaxy Note 3 ? [źródło: weibo.com]
Samsung Galaxy Note 3 ? [źródło: weibo.com]

Nie trzeba być Sherlock’iem Holmes’em, by zauważyć podobieństwo między urządzeniem na zdjęciu, a 6,3-calowym Galaxy Mega. Wystarczy spojrzeć na umieszczenie kamery i czujników nad ekranem, ramką okalającą cały telefon, przyciskiem Power, który jest umieszczony w identycznym miejscu, co w Galaxy Mega 6.3 i wyglądem fizycznego przycisku Home. Jeszcze macie jakieś wątpliwości? Jeśli tak, to spójrzcie na poniższą animację.

Samsung Galaxy Note 3 i Galaxy Mega [źródło: galaktyczny.pl]
Samsung Galaxy Note 3 i Galaxy Mega [źródło: galaktyczny.pl]

Zapewne minie jeszcze trochę czasu, kiedy zobaczymy pierwsze zdjęcie prawdziwego Galaxy Note III. Widać, że użytkownicy chcą jak najbardziej podgrzać atmosferę i zwrócić na siebie uwagę umieszczając nieprawdziwe zdjęcia przyszłego tabletofonu Samsunga, ale jak na razie słabo im ta sztuka wychodzi.

źródło: GSMArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj