Wszystkie nowe warianty Galaxy S 4 zostały zaprezentowane oficjalnie na gali Samsung Premiere 2013 w Londynie. Wsród nich był ten, który zainteresował mnie najbardziej – Samsung Galaxy S 4 Active. Jest to wersja flagowego smartfonu Samsunga, która wyróżnia się zwiększoną wytrzymałością oraz odpornością na wodę i kurz. Active właśnie pojawił się w ofercie jednego z polskich sklepów internetowych. Jaka jest jego cena?

Samsung Galaxy S 4 Active to smartfon, który pod względem parametrycznym jest niemalże bliźniaczo podobny do flagowego Galaxy S 4. Znajdziemy w nim ten sam czterordzeniowy układ Snapdragon 600, 2 GB pamięci operacyjnej RAM, 5-calowy ekran o rozdzielczości FullHD (wykonany w technologii LCD, a nie Super AMOLED) i akumulator o pojemności 2600 mAh. Sporą różnicę zobaczymy natomiast z zewnątrz.

Samsung Galaxy S 4 Active [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy S 4 Active [źródło: Samsung]

Smartfon dla „aktywnych” ma wzmocnioną konstrukcję, jest nieco cięższy i grubszy, ale wszystko po to by sprostał największym wyzwaniom w najgorszych warunkach. Ma mu to ułatwić też certyfikat IP67, dzięki czemu Galaxy S 4 Active może „nurkować” pod wodą do głębokości 1 metra przez maksymalnie pół godziny.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem tego urządzenia to mamy świetną wiadomość, bo Samsung Galaxy S 4 Active trafił do oferty sklepu Redcoon w cenie 2599 złotych. Czy to dużo? Tak, kwota jest spora, ale pamiętajmy, że standardowa wersja Galaxy S 4 w dniu premiery i zaraz po była droższa i trzymała się na poziomie 2799 złotych. W najbliższym czasie możemy jednak spodziewać się, że więcej sklepów umieści Active’a w swojej ofercie, a co za tym idzie, jego cena będzie stopniowo maleć.

Samsung Galaxy S 4 Active w Redcoon [źródło: Redcoon]
Samsung Galaxy S 4 Active w Redcoon [źródło: Redcoon]

Smartfon dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – szarej, pomarańczowej i niebieskiej.

Czy planujecie zakup Galaxy S 4 Active?

źródło: Redcoon

2 KOMENTARZE

    • Wpis stanowi tylko i wyłącznie informację o dostępności tego modelu telefonu w Polsce, który akurat w tym sklepie pojawił się jako pierwszy. Nie wnikamy w poziom wykwalifikowania pracowników sklepu 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj