Zazwyczaj gdy kupujemy jakieś produkty w zestawie udaje nam się zapłacić za nie mniej niż w przypadku zakupu każdego z nich osobno. To idealna okazja zarówno dla klientów, bo więcej pieniędzy zostaje im w kieszeni, jak też dla sklepu, który sprzedaje więcej towaru. Ciekawą propozycję ma sklep Euro, gdzie w całkiem atrakcyjnej cenie można nabyć smartfon Samsung Galaxy Trend w zestawie z drukarką WiFi.

Oferta sklepu Euro obejmuje smartfon Samsung Galaxy Trend GT-S7560 i drukarkę Samsung ML-2165W. Za taki zestaw dane nam jest zapłacić 699,00 złotych, co trzeba przyznać jest całkiem korzystną ofertą, patrząc na to, że koszt samej drukarki to ponad 200 złotych. Smartfon jest dostępny w białym lub czarnym kolorze, a promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub maksymalnie do 30. września bieżącego roku.

Samsung Galaxy Trend i drukarka ML-2165W [źródło: Euro]
Samsung Galaxy Trend i drukarka ML-2165W [źródło: Euro]

Dobra, my tu piszemy o ofercie i cenie, ale zobaczmy teraz na co przeznaczamy te prawie 700 złotych. Samsung Galaxy Trend to nowy smartfon południowokoreańskiego producenta, który pod względem ceny jak i podzespołów zalicza się do średniej półki. Pod obudową znajdziemy procesor Snapdragon S1 o taktowaniu 1 GHz, wspierany przez 768 MB pamięci RAM i o dziwo taki zestaw całkiem nieźle sobie radzi w praktyce. Ekran został wykonany w technologii TFT, ma 4 cale i rozdzielczość WVGA, z tyłu umieszczono aparat 5 Mpix z diodą LED, a użytkownik ma ok. 2 GB pamięci na dane (z 4 GB w które wyposażono smartfon). Wszystko to działa pod kontrolą systemu Android w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich i póki co nic nie wiadomo na temat aktualizacji.

Samsung Galaxy Trend [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Trend [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Trend - tył [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Trend – tył [źródło: Samsung]

Drukarka Samsung ML-2165W to z kolei jedna z najmniejszych monochromatycznych drukarek laserowych na rynku z możliwością drukowania bezprzewodowego z urządzeń mobilnych. Do połączenia wykorzystuje WiFi Direct, który eliminuje konieczność posiadania centralnego punktu dostępu. Drukarka ma prosty i intuicyjny w obsłudze panel sterujący, osłonę która zapobiega przedostawaniu się kurzu do podajnika papieru i funkcję Easy Eco optymalizującą wydruki.

Drukarka ML-2165W [źródło: Samsung]
Drukarka ML-2165W [źródło: Samsung]

Czy rzeczywiście ta oferta jest atrakcyjna? Najtańszego Samsung Galaxy Trend w kolorze czarnym znajdziemy za 549 złotych, a drukarkę ML-2165W za 219 złotych, więc kupując te dwa urządzenia oddzielnie jesteśmy prawie 70 złotych „w plecy”. Musicie sami więc przyznać, że się opłaca. Ktoś zainteresowany?

źródło: Euro

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj