Gameloft w swoim dorobku ma kilka produkcji na urządzenia mobilne, do których stworzenia inspiracją były tytuły z komputerów czy konsol. Jest chociażby Dungeon Hunter, który jest komputerowym odpowiednikiem Diablo, ale chyba najpopularniejsza jest seria Gangstar, inspirowana kultową grą GTA od studia Rockstar. Jeśli ktoś lubi tego typu gry to informuję, że najnowsza produkcja francuskiego dewelopera – Gangstar Vegas można kupić z 40-procentowym rabatem.

Gangstar Vegas to już siódma część  serii, gdzie tym razem przenosimy się do tytułowego Las Vegas i wcielamy się w zawodnika MMA. W grze możemy wziąć udział w ponad 80 misjach w trybie fabuły, które dodatkowo urozmaicone są mini-grami. Gra nie powinna nam się szybko znudzić, bo akcja rozgrywa się w otwartym świecie, który jest 9-krotnie większy niż ten z poprzedniej części gry. Do dyspozycji mamy spory arsenał broni i różne pojazdy jak samochody, motory, łodzie czy nawet samoloty.

Gangstar Vegas to jeszcze świeża produkcja na smartfony i tablety, bo swoją premierę w Google Play zaliczyła pod koniec czerwca tego roku – kilkanaście dni po wersji na iOS. Produkcje od Gameloftu zazwyczaj nie należą do takich, dlatego jak tylko trafia się jakaś promocja, od razu warto z niej skorzystać. Teraz Gangstar Vegas można zakupić za 12,72 złotych, czyli z 40-procentowym rabatem

Pytanie konkursowe #9: W której grze z serii Gangstar akcja rozgrywa się w Rio de Janeiro?

Dowiedz się więcej o konkursie.

Warto jednak pamiętać, aby przed instalacją wygospodarować sobie w telefonie sporo wolnego miejsca, bo gra ze względu na wysokiej jakości grafikę zajmuje ponad 2,5 GB. Grę można pobrać klikając w poniższy obrazek.

google-play-pobierz

A teraz przyznawać się – kto skorzystał z promocji i już gra w Gangstar Vegas na swoim urządzeniu? 😉

źródło: AppSales

2 KOMENTARZE

  • Siódma 🙂 Poniżej masz wszystkie wersje:
   – Gangstar: Crime City (2006)
   – Gangstar 2: Kings of L.A. (2008)
   – Gangstar: West Coast Hustle (2009)
   – Gangstar: Miami Vindication (2010)
   – Gangstar Rio: City of Saints (2011)
   – Urban Crime (2012)
   – Gangstar Vegas: City of Sin (2013)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj