Targi IFA 2013, które jak co roku odbywają się w stolicy Niemiec swój oficjalny start mają zaplanowany na 6. września 2013 roku. Wtedy też główne wejście zostanie udostępnione wszystkich odwiedzającym i zainteresowanym najnowszymi nowinkami technologicznymi. Można powiedzieć, że dla nas targi rozpoczynają się już jutro, bo właśnie 4. i 5. września to dni medialne, gdzie większość producentów przygotowało specjalne konferencje, na których zaprezentują nowe urządzenia.

Na IFA 2013 swoje najnowsze produkty przedstawią najwięksi producenci branży elektronicznej, ale nasze oczy będą głównie skierowane na Samsunga i galę Samsung Mobile Unpacked 2013 Episode 2, która odbędzie się 4. września o godzinie 19:00 (Transmisja LIVE będzie prowadzona przez SamsungMobile na kanale YouTube) To właśnie na tym wydarzeniu ma zostać zaprezentowany kolejny tabletofon Galaxy Note III, którego podsumowanie mogliście przeczytać parę dni temu na naszej stronie i pierwszy inteligentny zegarek Samsunga – Galaxy Gear. Nie wykluczone, że poznamy również nowe tablety i inne urządzenia, ale wszystko wyjaśni się dopiero jutro późnym wieczorem.

ifa-2013

Targi IFA 2013 to nie tylko Samsung, więc z pewnością przyjrzymy się wszystkim nowym wynalazkom, które przygotowali inni producenci. A takich na pewno nie będzie brakować. W Berlinie zostajemy do niedzieli, 8. września i postaramy się zgromadzić sporo interesującego materiału. Dlatego też w najbliższym dniach odwiedzajcie galaktycznego, subskrybujcie kanał na YouTube i podąrzajcie za nami na Twitterze, by nic Wam nie umknęło.

Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie na co zwrócić uwagę, o co zapytać, dajcie znać w komentarzach. Postaramy się takie informacje uzyskać 😉

6 KOMENTARZE

  1. No to pomęczcie ich w temacie ujednoliconego „support policy” – jak do tej pory robią to dość chaotycznie – jedne, dośc stare produkty w formie S-Advance dostają aktualizacje, a inne, nowsze wydają się całkowicie porzucone, np nieszczęsny GT-P7230. Przyciśnijcie ich w temacie jakiegoś jasnego i jawnego kalendarza aktualizacji, albo jasnej informacji: typu tu szanowny kliencie wpuściliśmy Cię w mailny już, a tu przyjdzie ostatni update za pół roku a dalej… „goto” maliny.
    Chodzi mi o coś w stylu https://www.ibm.com/developerworks/community/blogs/cgaix/entry/aix_service_and_release_strategy_starting_february_2011?lang=en
    rzecz dotyczy IBMa i AIXa, ale chodzi mi o przejrzystość formy. Może coś takiego publikują. Albo ktoś to robi składając plotki/tweety/blogi i inne takie?
    Wypuścili dziesiątki rożnych modeli i chyba nie panują nad tym co wspierają, a na co się wypięli.
    No i drugie pytanie – kiedy tablety z naprawdę wysoką rozdziałką. Wypuszczanie kolejnych urządzeń z telewizorem w kolicach 1280×800 mija się z celem. Ja w każdym razie, nie zmienię mojego taba 8.9 na nowszego z ich stajni, jeśli będzie miał taką samą rozdzielczość – możecie im przytoczyć moją „konsumencką groźbę”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj