Targi IFA 2013, które jak co roku odbywają się w stolicy Niemiec swój oficjalny start mają zaplanowany na 6. września 2013 roku. Wtedy też główne wejście zostanie udostępnione wszystkich odwiedzającym i zainteresowanym najnowszymi nowinkami technologicznymi. Można powiedzieć, że dla nas targi rozpoczynają się już jutro, bo właśnie 4. i 5. września to dni medialne, gdzie większość producentów przygotowało specjalne konferencje, na których zaprezentują nowe urządzenia.

Na IFA 2013 swoje najnowsze produkty przedstawią najwięksi producenci branży elektronicznej, ale nasze oczy będą głównie skierowane na Samsunga i galę Samsung Mobile Unpacked 2013 Episode 2, która odbędzie się 4. września o godzinie 19:00 (Transmisja LIVE będzie prowadzona przez SamsungMobile na kanale YouTube) To właśnie na tym wydarzeniu ma zostać zaprezentowany kolejny tabletofon Galaxy Note III, którego podsumowanie mogliście przeczytać parę dni temu na naszej stronie i pierwszy inteligentny zegarek Samsunga – Galaxy Gear. Nie wykluczone, że poznamy również nowe tablety i inne urządzenia, ale wszystko wyjaśni się dopiero jutro późnym wieczorem.

ifa-2013

Targi IFA 2013 to nie tylko Samsung, więc z pewnością przyjrzymy się wszystkim nowym wynalazkom, które przygotowali inni producenci. A takich na pewno nie będzie brakować. W Berlinie zostajemy do niedzieli, 8. września i postaramy się zgromadzić sporo interesującego materiału. Dlatego też w najbliższym dniach odwiedzajcie galaktycznego, subskrybujcie kanał na YouTube i podąrzajcie za nami na Twitterze, by nic Wam nie umknęło.

Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie na co zwrócić uwagę, o co zapytać, dajcie znać w komentarzach. Postaramy się takie informacje uzyskać 😉