W Polsce można spotkać wariant Galaxy Note 3 wyposażony w 32-gigabajtową pamięć wewnętrzną i czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 800. Pewnie wersja z procesorem Exynos 5420 (nie mówiąc już o odsłonie dual SIM) podzieli los Galaxy S 4 czy Galaxy Note II i nie będzie oficjalnie dostępna w naszym kraju. Jeśli jednak są osoby, które szukają niestandardowego wariantu najnowszego tabletofonu, mamy dla nich dobrą wiadomość. Galaxy Note 3 z autorskim układem Samsunga, a także wersja z dwoma gniazdami na SIM jest do zamówienia w Polsce.

Jeśli spojrzymy wstecz, jeszcze długo przed premierą Samsunga Galaxy S 4 było wiadomo, że będą dostępne jego dwie wersje – ta z jednostką Snapdragon 600 od firmy Qualcomm i układem Exynos 5410 od Samsunga. Obydwie wersje miały pojawić się w sprzedaży, ale jak było to doskonale wiemy. Ostatecznie oficjalnie dostępny był tylko jeden wariant – ten ze „smoczym” procesorem amerykańskiej produkcji. Wygląda na to, że podobnie będzie z Galaxy Note 3, bo do tej pory w oficjalnej sprzedaży jest wersja z czterordzeniowym procesorem Snapdragon 800 i nie zanosi się, że taki stan kiedyś się zmieni.

Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]

Nie mniej jednak jest pewien sposób, by zamówić Samsunga Galaxy Note 3 z procesorem Exynos lub jego odsłonę z dwoma slotami na karty SIM, ale trzeba liczyć się ze sporo wyższą ceną takich urządzeń. Za jednostkę Exynos jakoś dużo nie przyjdzie nam dopłacić, ale wariant dual SIM już jest o ponad 1000 złotych droższy od standardowego Galaxy Note 3 ze Snapdragonem 800. Ale kto bogatemu zabroni, prawda? Poniżej szczegóły:

  • Galaxy Note 3 (SM-N9000, Exynos 5 Octa) czarny – 3099,99 złotych
  • Galaxy Note 3 (SM-N9000, Exynos 5 Octa) biały – 3099,99 złotych
  • Galaxy Note 3 (SM-N9002, Snapdragon 800, dual SIM) czarny – 4219,99 złotych
  • Galaxy Note 3 (SM-N9002, Snapdragon 800, dual SIM) biały – 4219,99 złotych

Oferta dostępna jest w sklepie Tions, a czas dostawy wynosi około 10 dni od momentu złożenia zamówienia. Sprzęt jest oczywiście nowy, fabrycznie zapakowany, nie posiada blokady sim-lock i ma gwarancję producenta. W rozmowie z działem sprzedaży dowiedziałem się, że egzemplarze pochodzą z oficjalnej dystrybucji producenta, tylko tylko, że na kraje azjatyckie (prawdopodobnie Chiny). Stamtąd też są sprowadzane i zdejmowana jest blokada regionalna, tak by urządzenia działały z polskimi kartami SIM.

Ktoś jest zainteresowany którymś z powyższych modeli? 😉

źródło: Tions

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj