Samsung pod koniec września rozpoczął testy oprogramowania z Androidem 4.3 Jelly Bean dla Galaxy Note II, co z pewnością bardzo ucieszyło posiadaczy tego tabletofonu. Oficjalna aktualizacja ma pojawić w listopadzie lub na początku grudnia, ale do tego czasu możemy liczyć na testowe wycieki. Z jednym z nich mieliśmy do czynienia na początku tego miesiąca, a drugi pojawił się wczoraj późnym wieczorem.

Oprogramowanie z numerem N7100XXUEMJ5 nadal ma status testowego, więc na pewno nie jest wolne od błędów, ale można liczyć, że działa szybciej i stabilniej niż wersja z początku października. Paczka przeznaczona jest dla Samsunga Galaxy Note II oznaczonego jako GT-N7100, pochodzącego z wolnej dystrybucji.

galaxy-note-2-android-4-3-jelly-bean

W Androidzie 4.3 Jelly Bean dla Galaxy Note II można spodziewać się podobnych zmian jakie znamy chociażby z Galaxy S 4 czy Galaxy Note 3. Znajdziemy więc ustawienia podzielone na cztery kategorie, odświeżony interfejs użytkownika, który między innymi wprowadza nowy wygląd klawiatury, dialera i galerię, nową wersję aplikacji S Voice czy programy takie jak Samsung Wallet i Samsung KNOX. System po aktualizacji działa znacznie stabilniej i szybciej, ale nadal nie wiadomo co z funkcjami pochodzącymi stricte z Galaxy Note 3 – Polecenie wskazywane, nowa aplikacja S Note czy udoskonalony tryb Multi Window. Jest to jednak wciąż oprogramowanie testowe i w finalnej wersji zmian może być więcej.

Oprogramowanie można wrzucić na swój telefon za pomocą programu Odin, korzystając z intrukcji zawartej w 1. Galaktycznym Poradniku, ale po raz kolejny napiszę, że każdy robi to na swoją odpowiedzialność i musi liczyć się z utratą gwarancji, bo jest to oprogramowanie nieoficjalne, w dodatku pochodzące z regionu azjatyckiego.

Model: GT-N7100
Region: Azja
Wersja systemu: Android 4.3 Jelly Bean
Lista zmian: 1903221
Data kompilacji: Środa, 16. października 2013
Kod: OLB
PDA: N7100XXUEMJ5
CSC: N7100OLBEMJ4
Modem: N7100XXUEMJ5

N7100XXUEMJ5 (1215,4 MB) – Pobierz

Czy ktoś już testował powyższe oprogramowanie? Jeśli tak to czekam na jakieś opinie 😉

źródło: SamMobile

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj