W tym miesiącu z Androidem 4.3 Jelly Bean dla smartfonu Galaxy S III mieliśmy już do czynienia kilka razy. Było to nieco ponad tydzień temu, gdy u naszych zachodnich sąsiadów pojawiło się pierwsze testowe oprogramowanie, ale też parę dni temu, kiedy Android 4.3 Jelly Bean zagościł na urządzeniach w Irlandii, Szwajcarii czy Grecji. Tym razem przyszedł czas na aktualizację dla Wielkiej Brytanii.

Aktualizacje pojawiające się w coraz to większej ilości krajów mogą dać nam do zrozumienia, że niebawem podobne oprogramowanie zostanie udostępnione u nas, w Polsce. Wiele użytkowników czeka i bardzo się niecierpliwi (w końcu Galaxy S 4 już otrzymał oficjalny update), ale jak to się mówi, kto czeka, ten się doczeka. Z najnowszej wersji systemu dla Galaxy S III mogą dzisiaj skorzystać mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Kto wie, może już za kilka dni taka sama aktualizacja trafi do Polski?

galaxy-s3-android-4-3-jelly-bean

Android 4.3 Jelly Bean w każdym smartfonie wprowadza podobne zmiany, których jest całkiem sporo. Przede wszystkim jest to wsparcie dla Galaxy Gear, podział ustawień na kategorie, konfigurowalny pasek powiadomień, nowy wygląd aplikacji takich jak kalkulator, kontakty czy galeria, tryb kierowcy i możliwość przenoszenia aplikacji na kartę pamięci.

Jak tylko najnowsza aktualizacja dla poprzedniego flagowca Samsunga pojawi się w Polsce, damy Wam znać. Póki co, pozostaje nam uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości i spokojnie oczekiwać na udostępnienie aktualizacji. Ta ma pojawić się w listopadzie lub na początku grudnia i miejmy nadzieję, że tak się stanie.

źródło: GSMArena