Pierwsza oferta przedsprzedażowa z Galaxy Gear, która pojawiła się kilka dni po jego premierze po prostu zwalała z nóg, bo zegarek został wyceniony na 1699 złotych. Kiedy smartwatch Samsunga na dobre zagościł w Polsce było trochę lepiej, ale cena na poziomie 1199 złotych również do małych nie należała. Teraz jest trochę lepiej, bo Galaxy Gear można zakupić wydając mniej niż tysiąc złotych.

Samsung Galaxy Gear to pierwszy smartwatch Samsunga, w którym znajdziemy 1,63-calowy ekran Super AMOLED, 4 GB pamięci na dane, pół GB RAM, aparat z Auto Focusem i możliwością nagrywania krótkich wideo w HD, a także kilka przydatnych funkcji. Za pomocą zegarka możemy odbierać połączenia głosowe, odczytywać wiadomości SMS, rejestrować krótkie notatki czy też przeglądać powiadomienia z praktycznie wszystkich aplikacji (ta funkcja dostępna jest po aktualizacji).

Samsung Galaxy Gear za 999 złotych [źródło: Sferis]
Samsung Galaxy Gear za 999 złotych [źródło: Sferis]

Mimo wysokiej ceny Galaxy Gear udało mu się zagościć u ponad 800 tysięcy klientów z całego świata, co oznacza, że co 6 osoba, która kupiła Galaxy Note 3, przeznaczyła swoje oszczędności również na zegarek. Sprzedaż w najbliższych miesiącach na pewno jeszcze wzrośnie i być może z końcem roku przebije magiczną granicę miliona sztuk. Wszystko za sprawą ceny, która stopniowo się obniża.

W Polsce w niektórych sklepach najnowszy gadżet Samsunga można znaleźć w cenie o 200 złotych niższej niż ta premierowa. Nowa cena Galaxy Gear wynosi 999 złotych, a zegarek jest dostępny między innymi w salonach Sferis, Vobis, Komputronik, X-KOM czy w sklepie Komputer Świat. Co ciekawe, Gear’a można spotkać nie tylko w kolorze czarnym jak to miało miejsce na początku sprzedaży, ale też w pozostałych wariantach jak brązowy, pomarańczowy, biały, żółty i złoty. Zainteresowani powinni odwiedzić tą stronę.

źródło: Ceneo

5 KOMENTARZE

  1. !!!WTF!!!!!

    Przedwczoraj kupiłem na x-kom.pl za 1150!!! a dzisiaj za 1000zl co za troll! chyba pokombinuje ze zwrotem pieniedzy wkońcu mam usterkę i powiem ze chce zwrot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj