Gier z serii Angry Birds chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, bo każdy kto ma smartfon czy tablet musiał mieć styczność przynajmniej z jedną częścią „wściekłych ptaków”. Teraz na nasze urządzenia mobilne trafia kolejna gra od Rovio, ale w zupełnie nowej formie. Mowa tutaj o Angry Birds Go!

Nowa gra to połączenie tego co już znamy ze świata Angry Birds, ale w nowej, bardziej dynamicznej formie. Spór między ptakami i świniami nadal trwa, ale tym razem walka została przeniesiona na tor wyścigowy. Angry Birds Go! to nic innego jak downhillowe wyścigi na znanej wyspie Piggy Island, po raz pierwszy w pięknej, kolorowej, trójwymiarowej grafice.

Angry Birds Go! [źródło: Google Play]
Angry Birds Go! [źródło: Google Play]

W Angry Birds Go! możemy stanąć po dwóch stronach barykady, ścigając się zarówno ptakami jak i świniami na sporej ilości różnorodnych tras. W grze mamy do dyspozycji kilka trybów (np. Race, Time Boom czy Champion Chase), specjalne wspomagacze, a także możliwość ulepszenia swojego pojazdu. Angry Birds Go! obsługuje także tzw. telepody, które umożliwiają przenieść do rozgrywki figurki ze świata rzeczywistego (podobnie jak w Angry Birds Star Wars II).

Gra Angry Birds Go! od dzisiaj jest dostępna za darmo na system Android, iOS i Windows Phone, ale trzeba liczyć się z reklamami i bardzo wysokimi płatnościami wewnątrz gry. W urządzeniu trzeba wygospodarować trochę wolnego miejsca, bo wszystkie pliki zajmują niecałe 400 MB.

google-play-pobierz

Już jesteście po pierwszych wyścigach?

źródło: Google Play

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj