W połowie ubiegłego miesiąca Samsung rozpoczął proces oficjalnej aktualizacji tabletofonu Galaxy Note II do długo wyczekiwanego przez użytkowników Androida 4.3 Jelly Bean. W tym samym okresie podobna wersja trafiła także do posiadaczy smartfonów z Plusa. Dzisiaj ponownie skupiamy swoją uwagę na tej sieci, bo wydała kolejną aktualizację – tym razem dla Galaxy Note II z obsługą LTE.

galaxy-note-2-android-4-3-jelly-bean-plus

Jeden z czytelników galaktycznego poinformował nas na Facebooku, że pojawiła się nowa wersja oprogramowania dla jego smartfonu. Jak się okazało jest to Android 4.3 Jelly Bean, który trafił do Galaxy Note II LTE (model oznaczony jako GT-N7105) zakupionego w Plusie. Aktualizacja ważyła trochę ponad 700 MB i oprócz zmian i nowości znanych z update’u dla smartfonów niebrandowanych, wprowadziła kilka dodatków od operatora, głównie w postaci dodatkowych aplikacji.

[nggallery id=201]

Po instalacji w menu można zauważyć takie programy i usługi jak Muzodajnia, Czasoumilacz, Play Store, Audioteka, a także specjalną wersję nawigacji Navi Expert. Podczas uruchamiwania smartfonu jest też obecny ekran powitalny Plusa, co raczej nikogo nie powinno dziwić.

Dajcie znać czy na Waszych Note’ach z Plusa pojawiła się już opisywana tutaj aktualizacja. Wychwyciliście jeszcze jakieś zmiany? Czekam na komentarze.

Dzięki Marek W. za info i screeny!

5 KOMENTARZE

    • Przepraszam, jak interpretowac uwagę, że „tylko Play Note2 z LTE dystrybuował SLADOWE ilości”??? Pytam bo mam Note 2 z LTE z Playa i wlasnie dostalem w komorce info o dostepnej aktualizacji do Androida trójki i zastanawiam się czy to robić… Wersja 4.1.2. chodzi mi bardzo płynnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj