Z najnowszej wersji systemu od Google mogą cieszyć się posiadacze smartfonów Galaxy Note 3, bo póki co oficjalna aktualizacja pojawiła tylko dla tego modelu. W kolejce jest jeszcze Galaxy S 4, który ma otrzymać KitKat’a jeszcze w tym miesiącu i dwa flagowce Samsunga z 2012 roku, które będą czekać najdłużej. Była mowa o kwietniu, ale najnowsze infromacje sugerują, że może stać się to trochę wcześniej.

KitKat poza kilkoma drobnymi zmianami w interfejsie użytkownika znacznie poprawia szybkość i stabilność działania całego systemu. I nie są to słowa rzucone na wiatr, bo testuję najnowszą odsłonę Androida na swoim Galaxy Note 3 i jeszcze nie spotkałem się z aktualizacją, która dałaby takiego pozytywnego kopa urządzeniu. Widać to przede wszystkim podczas odblokowania ekranu czy przełączania się między uruchomionymi aplikacjami.

android-4-4-kitkat

Serwis Android Geeks powołując się na swojego tajemniczego informatora, twierdzi, że proces aktualizacji do Androida 4.4 KitKat dla Galaxy S III i Galaxy Note II rozpocznie się pod koniec marca tego roku, a więc nieco szybciej niż wynikało to z poprzednich informacji. Samsung dopiero co wypuścił wersję 4.3 Jelly Bean dla dwóch wspomnianych smartfonów, która według wielu użytkowników nie działa tak jak powinna, dlatego też szybsze udostępnienie KitKat’a byłoby jak najbardziej na miejscu. Jak będzie? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać przynajmniej dwa miesiące.

źródło: Android Geeks przez SamMobile

7 KOMENTARZE

  1. Długo czekałem na androida 4.3 dla Note 2, ale teraz kombinuje jak wrócić do 4.1, bo po aktualizacji są wręcz koszmarne problemy z bluetoothem, nie da się pracować.
    A co do androida 4.4, to mam na nexusach 4 i 7, są tak szybkie, szczególnie nexus 4, że aż miło pracować.

  2. Witam, szybkie pytanko: jak zrobić by na ekranie blokady powiadomienie np: smsa mialo postać hmm „bąbelka” z kopertą w środku? Teraz jest dosyć dobitny bezpłciowy prostokąt z trescią albo bez, nie wiem czym to jest spowodowane czy aktualizacja z 4.1 do 4.3 czy zmiana w ustawieniach? Może jakas podpowiedz?

    Pozdrawiam
    Świerzak samsungowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj