Pamiętacie pierwsze ceny Samsunga Galaxy Gear w Polsce? Jak już trafił do sklepów to trzeba było na niego przeznaczyć 1199 złotych, ale jeszcze przed premierą był wyceniany na sporo więcej. Cena wręcz zwalała z nóg jak za mały gadżet na rękę i dodatek do smartfonu. Właśnie pojawiła się pierwsza wycena nowych smartwatchy Samsunga. Ponownie cenami „straszy” sklep Redcoon, choć jest nieco lepiej niż w przypadku 1. generacji zegarka.

Gear 2 i Gear 2 Neo [źródło: Samsung]
Gear 2 i Gear 2 Neo [źródło: Samsung]

Długo czekałem na pojawienie się cen nowych zegarków Samsunga, a to dlatego, że swojego Galaxy Gear’a chce wymienić na Gear 2. Wszystko ze względu na mniejsze gabaryty tego drugiego, dłuższą pracę na baterii (podobno) i wbudowany port IR. Mogliśmy się domyślać, że ceny będą oscylowały w okolicy tysiąca i rzeczywiście tak może być, na co wskazują pierwsze oferty. Samsung Gear 2 i Gear 2 Neo pojawiły się na stronie sklepu Redcoon w cenach, które są zbliżone do tych, w jakich na wstępie był oferowany Galaxy Gear.

Przy ofercie z Gear 2 możemy znaleźć kwotę 1290 złotych, a zegarek jest dostępny w dwóch kolorach – Gold Brown i Orange. Uproszczona wersja, która między innymi została pozbawiona aparatu i jest w plastikowej obudowie w rzeczywistości jest niewiele tańsza. Gear 2 Neo został wyceniony na kwotę 1190 złotych.

Gear 2 i Gear 2 Neo [źródło: Redcoon]
Gear 2 i Gear 2 Neo [źródło: Redcoon]

Czterocyfrowe kwoty za tego typu urządzenia są mało satysfakcjonujące, ale warto zaznaczyć, że nie są to jeszcze oficjalne ceny potwierdzone przez producenta. Jak wiadomo, sklep Redcoon często zwiększa premierową cenę nawet o kilkaset złotych (idealnym przykładem jest pierwsza oferta pre-order z Galaxy Gear), dlatego nie ma co kuroczowo trzymać się wspomnianych wyżej liczb. Kiedy na dobre rozpocznie się sprzedaż nowych zegarków cena powinna być niższa.

źródło: Redcoon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj