Jeśli chcecie sprawdzić jak działają nowe funkcje z Samsunga Galaxy S 5 to teraz jest ku temu najlepsza okazja. W sklepie Google Play pojawiła się aplikacja Galaxy S 5 Experience, która jest interaktywną prezentacją najważniejszych cech najnowszego flagowca.

Samsung Galaxy S 5 [źródło: galaktyczny.pl]
Samsung Galaxy S 5 [źródło: galaktyczny.pl]

Samsung ma bardzo silny marketing i ogromną wagę przywiązuje do promowania swoich urządzeń, szczególnie jeśli chodzi o te flagowe modele z najwyższej półki. Już za niespełna miesiąc do sprzedaży trafi Samsung Galaxy S 5, który obecnie jest oczkiem w głowie koreańskiego producenta. Pojawiają się reklamy, oficjalnie prezentacje, a smartfon został zapowiedziany przez kilka sklepów internetowych. Najciekawszą formą jest jednak specjalna aplikacja Galaxy S 5 Experience, która pozwala poznać nam najważniejsze funkcje następcy Galaxy S 4 na swoim smartfonie.

[nggallery id=298]

W aplikacji znajdziemy prezentację i opis najważniejszych funkcji najnowszego Galaxy S , które dotyczą aparatu, Internetu, rozwiązań Fitness czy wodoodporności. Wszystko przedstawione jest w bardzo przejrzysty sposób, ale dla niektórych małą przeszkodą może być brak języka polskiego (wszystko jest po angielsku). W aplikacji niedostępne są niektóre filmy, ale jak już wiadomo, powinny się lada chwila pojawić. W programie możemy zobaczyć zdjęcia Galaxy S 5, dostępnych dla niego akcesoriów, ale też nowych gadżetów „wearable” jak Gear 2 i Gear Fit.

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć możliwości nowego smartfonu muszą jednak na początku sprawdzić swój  smartfon, bo aplikacja wymaga Androida w wersji 4.1 lub wyższej, procesora o taktowaniu 1,4 GHz, 1 GB pamięci RAM i najlepiej ekranu w rozdzielczości FullHD (Sprawdzał ktoś na niższej rozdzielczości?).  Galaxy S 5 Experience jest do pobrania za darmo z Google Play, link poniżej.

google-play-pobierz

źródło: Google Play przez RobertNawrowski