Aparat w zegarku nigdy nie zastąpi tego w smartfonie. Może go on jednak skutecznie uzupełnić i tak właśnie wykorzystuję swojego Gear 2. Wiele osób było ciekawych jak wyglądają zdjęcia wykonane za pomocą tego urządzenia i dzisiaj chcemy Wam przedstawić kilka przykładowych fotografii.

Sam interfejs aparatu nie różni się mocno od tego z Galaxy Gear. To co poprawiono to możliwość wykonywania zdjęć w rozdzielczości FULL HD. Same fotografie w porównaniu do tych standardowych robionych w proporcjach kwadratowych nie cechują się większą szczegółowością czy dokładnością. Dają one jedynie szerszy kat widzenia.

W większości przypadków zegarek ostrzył obraz poprawnie. Zdjęcia robi szybko i bez zbędnych opóźnień, a jedyną bolączką jest brak możliwości wyłączenia dźwięku migawki. Wszystko byłoby dobrze gdyby tak jak w Galaxy Gear w prosty sposób moglibyśmy zasłonić głośnik zegarka. Tym razem jednak umiejscowiono go na krawędzi koperty i niestety jednoczesne dotknięcie ekranu i zasłonięcie głośnika jest bardzo trudne. Bez dłuższego przyciągania prezentujemy wam zdjęcia z Gear 2. Zostały one wykonane w różnych warunkach oświetleniowych i zawierają znak wodny, który można umieścić automatycznie w opcjach aparatu.

2014-04-21 16.41.45

[nggallery id=347]

Jeśli jesteście ciekawi samego menu aparatu oraz pracy samego urządzenia zapraszamy do filmu poniżej.