Po raz kolejny powraca temat inteligentnych okularów Samsunga, które mają być niejako konkurencją dla Google Glass. Parę dni temu do sieci trafiły informacje, że Gear Glass (nazwa wstępna) ujrzą światło dzienne razem z Samsungiem Galaxy Note 4. Nie wykluczamy i nie potwierdzamy, ale teraz wiemy jedno, że gadżet może nazywać się nieco inaczej.

Według wielu ostatnich plotek Samsung na tegorocznych targach IFA w Berlinie może zaprezentować kolejne urządzenie wearables, które tym razem będziemy używać na nosie, a nie na nadgarstku jak to miało miejsce z zegarkami Gear. Mowa tutaj o okularach (lub coś co je przypomina), które do tej pory występowały pod nazwą Gear Glass. Ma to być urządzenie wyposażone między innymi w wyświetlacz Head-Up-Display, mikrofon i kamerę. Najnowsze informacje wskazują, że gadżet może występować pod inną nazwą.

Gear Blink – tak prawdopodobnie będzie nazywać się nowe urządzenie do noszenia od Samsunga. Nazwa ta została niedawno zarejestrowana przez południowokoreańskiego producenta, co może świadczyć o tym, że rzeczywiście jest coś na rzeczy. Oczywiście są to tylko domysły, dlatego musimy się jeszcze wstrzymać i poczekać na kolejne informacje.

Gear Blink / fot. SammyToday
Gear Blink / fot. SammyToday

A Wy jakie macie zdanie na ten temat? Czym może być Gear Blink?

źródło: SammyToday