Zasada jest jedna – im bliżej premiery nowego urządzenia, tym więcej plotek pojawia się na jego temat, a niektóre coraz mocniej się potwierdzają. Tak jest z tabletem Samsunga z ekranem AMOLED. Nikt już chyba nie ma wątpliwości, że za około 2 tygodnie poznamy tablety Galaxy Tab S. Zanim jednak to nastąpi rzućcie okiem na zdjęcie, do którego po raz kolejny pozowała 10,5-calowa wersja.

Z informacji, które pojawiły się do tej pory wynika, że tablety Galaxy Tab S będą dostępne w dwóch wersjach, z 8,4-calową i 10,5-calową przekątną ekranu. Ten pierwszy wariant jest nam mniej znany, bo jeszcze nie mieliśmy okazji go zobaczyć na żadnym zdjęciu. Zupełnie inaczej jest z Galaxy Tab S 10.5, który jest częściej fotografowany. Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się w sieci pokazuje moc ekranu AMOLED.

Na zdjęciu widać najprawdopodobniej tablet Galaxy Tab S z 10,5-calowy ekranem AMOLED. Zalet tej technologii nie trzeba chyba nikomu wymieniać, bo widać je gołym okiem (ten kto miał kiedykolwiek smartfon z AMOLED’EM wie, o co chodzi). Ekran tego typu charakteryzuje się szerokimi kątami widzenia, dużą jasnością, głęboką czernią, dużą energooszczędnością i bardzo nasyconymi kolorami. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że kolory są aż przesadnie nasycone, co nie wszystkim może przypaść do gustu. Wszystko jednak zależy od warunków w jakich jest zrobione zdjęcie, a te na powyższym mogą być nieco mylące.

Galaxy Tab S ma zostać oficjalnie zaprezentowany 12. czerwca na wydarzeniu Samsung Galaxy Premiere 2014, które odbędzie się w Nowym Yorku. Na to przynajmniej wskazują informacje zamieszczone na zaproszeniu, które pojawiło się jakiś czas temu w sieci. Specyfikację (jeszcze nie potwierdzoną) możecie zobaczyć tutaj.

źródło: SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj