To już chyba bardziej niż pewne, że 12 czerwca 2014 roku w Nowym Jorku zobaczymy nowe Tab S. Widzieliśmy przecież zdjęcie zaproszenia na sam event w Medison Square Garden, znamy specyfikację urządzeń, uzyskały wszystkie certyfikaty potrzebne przed premierą, a teraz możemy zobaczyć zdjęcia prasowe. Wyciekły wcześniej również zdjęcia, które możecie obejrzeć tutaj. Magia zaskoczenia na konferencji to już przeżytek, ale przyjrzyjmy się jak dokładnie wygląda nowy tablet od koreańskiego producenta.

Cała rodzina Galaxy Tab S nie wygląda z przodu jakoś specjalnie. Może inaczej. Nie wygląda inaczej niż poprzednie tablety koreańskiego producenta, bo przecież mogą się podobać. Boczne ramki wydają się trochę cieńsze co ładnie wygląda, ale nie do końca może być użyteczne żeby chwycić urządzenie bez dotykania ekranu. Prezentowane zdjęcie prasowe poniżej wskazuje jednoznacznie na wersję WiFi, gdyż mamy tylko zaślepkę na kartę microSD. Ułożenie portów, głośników również nie zaskakuje,bo przecież dobrze je znamy. Sama ramka wydaje się jakaś taka bardziej kwadratowa. Tył urządzenia odwzorowuje klapkę tegorocznego flagowca czyli Samsunga Galaxy S5. Dziurkowana faktura jednak ma dwa dziwne elementy na dole, które wyglądają trochę jak podstawki pod obudowę.

Galaxy Tab S 10.5 / fot. evleaks
Galaxy Tab S 10.5 / fot. evleaks

Do 12 czerwca zostały niecałe 2 tygodnie i wtedy będziemy wiedzieli już wszystko. Zainteresowani tabletami z ekranami AMOLED?

źródło zdjęcia i informacji: Evleaks via SammyToday

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj