Pamiętacie akcję Samsunga, gdzie możemy sami zaprojektować case do wybranych urządzeń? Dotarła do nas pierwsza klapka. Pierwsza jest dla mnie do Samsunga Galaxy S5, a Krzysztof czeka jeszcze na swoją do Note 3. Chcieliśmy się podzielić z Wami wrażeniami związanymi z tą klapką. Dodatkowo chcemy zapowiedzieć mały konkurs. Klapkę oczywiście zaprojektowała dla nas Julia więc to jej należą się podziękowania.

O całej akcji informowaliśmy szerzej tutaj. Dziś kiedy klapka wreszcie do nas dotarła możemy poświęcić jej chwilę. Zdecydowanie nie jest to case, który będzie mocno chronił nasze urządzenie. Boczne ramki i tylną klapkę owszem, ale góra i dół są całkowicie odkryte. Sam case wystaje trochę ponad ekran co wróży ochronę ekranu. Zobaczymy jak to będzie naprawdę. Zapraszamy Was do kilku fotek samego casu oraz filmu prezentującego jego wygląd. Na dole znajdziecie informację o konkursie.

[nggallery id=423]

Zasad konkursu jeszcze nie przemyśleliśmy, ale to co wiemy, że mamy 5 kodów zniżkowych na case. Zniżka jest wysokości 100% czyli case i przesyłkę macie za darmo. Co więcej nie ma ograniczenia, że musicie zamówić „jestem galaktyczny.pl” z kodem. Dotyczy to dowolnej klapki. Może chcecie zaproponować jakieś zasady? Czekamy na waszą inwencję.

Aktualizacja

Specjalne galaktyczne etui przygotowaliśmy dla Was w dwóch kolorach – niebieskim i białym. Robert zdążył już przedstawić Wam to pierwsze, więc teraz przyszedł czas na mnie i białą nakładkę z napisem „Jestem galaktyczny”. W moim przypadku jest to etui przeznaczone do Galaxy Note 3, które możecie zobaczyć na poniższym zdjęciach i filmie.

[nggallery id=428]