Oczekujemy już największego pogromcy tabletów na rynku czyli rodziny Galaxy Tab S, a tymczasem zawitał do nas przedstawiciel słabszej linii Galaxy Tab 4. Następca Galaxy Tab 3 niestety dużo nie zmienił się pod względem parametrów. Zmiany w specyfikacji są kosmetyczne, ale nie znaczy to, że tablet należy spisać na straty.

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 w wersji WiFi sprawia pozytywne wrażenie. Nieco zmieniony wygląd z nowymi funkcjami i systemem Android 4.4.2 KitKat nadrabia nieco słabą specyfikację. Jak wypadnie on w dłuższym użytkowaniu? Tego dowiecie się już niedługo. Wiele osób pytało o to urządzenie. Również o wersję 7 i 8 calową. Tą pierwszą będzie testował Krzysztof, więc rodzinę Galaxy Tab 4 sprawdzimy w prawie pełnym zakresie. Nie obędzie się bez porównać do testowanych przez nas wcześniej Tab PRO, ale dobrze wiecie, że to inna liga. Również przedział cenowy nie wpasowuje się w konwencję tanich tabletów koreańskiego producenta.

Mam niestety nieodparte wrażenie, że o ile w normalnych warunkach Tab 4 odniósłby sukces tak jak jego poprzednik, o tyle w momencie kiedy ceny Tab S są tak bardzo atrakcyjne czwarta edycja Tab’ów sprzeda się mizernie. Oczywiście różnica cen nie jest mała, ale należy wziąć pod uwagę jak wiele dzieli oba urządzenia. Czy będę miał rację i Tab S wyprą tańsze Tab 4 przekonamy się już za kilka miesięcy. Dajcie znać co chcecie wiedzieć. Czekamy na Wasze pytania.

Samsung Brand Store Poznań

5 KOMENTARZE

  1. Świetny tablet do popularnych zastosowań. Jednak ostatnie partie tych tabletów (marzec 2015) posiadają wady wyświetlacza w postaci białych mini kropek o nieregularnych kształtach, przypominających kurz pod szybą.
    Doskonale są widoczne bez włączania ekranu.

    Raczej trudno o egzemplarz pozbawiony tych wad. Więcej na forum Android .pl-opinie o SGTab 4.10.1 LTE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj