Gdy w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Samsunga Galaxy Alpha, na którym była pokazana metalowa ramka, od razu wywołało sporą dyskusję. Pojawiły się nawet u niektórych wątpliwości, czy rzeczywiście jest to metal czy tylko tworzywo sztuczne go imitujące. Z biegiem czasu, gdy docierały do nas zdjęcia coraz lepszej jakości, było jasne, że Samsung zastosował w swoim smartfonie ten szlachetniejszy materiał do wykonania korpusu. Premiera smartfonu odbyła się 13. sierpnia, a pod koniec tego miesiąca ruszy przedsprzedaż.

Dzisiaj firma Samsung poinformowała, że Galaxy Alpha będzie dostępny w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii w najbliższy czwartek, czyli 28 sierpnia. Klienci, którzy zdecydują się na zakup, będą mogli złożyć zamówienie w Brytyjskim sklepie Samsunga lub u wybranych partnerów handlowych. Smartfon będzie można dostać do ręki już 10. września w Samsung Experience Store i Samsung Store w Westfield Stratford City. Natomiast sprzedaż u partnerów handlowych, takich jak Carphone Warehouse rozpocznie się 12. września.

Wielka Brytania będzie zatem pierwszym krajem, gdzie będzie można nabyć Samsunga Galaxy Alpha. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej ceny, ale mówi się, że smartfon będzie kosztować 599 euro, co po przeliczeniu daje nam około 2500 złotych. Mam nadzieję, że Polska nie będzie musiała długo czekać na pojawienie się Galaxy Alpha w naszych sklepach. Wczoraj pisaliśmy, że już rozpoczęły się zapisy na Galaxy Alpha w naszym kraju, które będą trwały do 31. sierpnia. Wszystko na to wskazuje, że Galaxy Alpha w Polsce pojawi się nieco później, ale w sprzedaży też pojawi się jakoś w pierwszej połowie września.

Czekacie na Samsunga Galaxy Alpha? Jeśli tak, to dajcie znać w komentarzach czy czekacie na dostępność w naszym kraju, czy może jednak zdecydujecie się na próbę ściągnięcia go z zachodniej granicy?

źródło: AndroidCentral

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj