Już tylko godziny dzielą nas od najważniejszego wydarzenia w tabletofonowym świecie ostatnich miesięcy. Nadchodzący następca Samsunga Galaxy Note 3 nie jest już dla nas tajemnicą, bo dzięki licznym przeciekom i informacjom, znamy jego znaczną specyfikację. Niestety lub stety, nie znamy jego wyglądu. Czekamy tylko na oficjalne wieści, które firma Samsung przekaże nam prosto z Berlina. Zaznaczę tylko, że jest to ostatnia tak wielka impreza Koreańczyków w tym roku, więc dla fanów serii Note i sympatyków firmy Samsung to pozycja obowiązkowa. Gdzie w takim razie można na żywo obejrzeć premierę?

Gdy do sieci trafiła oficjalna grafika zapowiadająca UNPACKED 2014 Episode 2, było już niemal wiadomo, że Samsung na swojej konferencji pokaże Galaxy Note 4. Słowa takie jak „Ready? NOTE THE DATE!” oraz grafika przedstawiająca znaną funkcję z Galaxy Note 3, czyli Polecenie wskazywane, jednoznacznie wskazywało na zbliżającą się wielkimi krokami premierę nowego tabletofonu.

Wszystkiego dowiemy się na oficjalnej konferencji Samsung UNPACKED 2014 Episode 2, która odbędzie się już jutro 3. września o godzinie 15.00 w Berlinie. Event będzie można oczywiście oglądać na żywo w serwisie Youtube na kanale Samsung Mobile. Premiera odbędzie się równolegle także w dwóch innych miastach na świecie – w Pekinie i Nowym Yorku.

Zachęcamy także do śledzenia, podczas konferencji, naszego profilu w serwisie społecznościowym Twitter @galaktycznypl, oraz profil Roberta @robsoniqe, na których będą udostępniane informację prosto z imprezy Samsunga. Tam również możecie zadawać pytania, gdy skończy się konferencja.

Samsung UNPACKED 2014 EPISODE 2 Livestream

https://www.youtube.com/watch?v=VRLy0QQI6xU

 

źródło: SamsungMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj