Jakiekolwiek targi bez pięknych kobiet są jak samochody Porsche 911 bez silnika z tyłu – po prostu nie istnieją. Na IFA 2014 poznaliśmy masę nowego sprzętu elektronicznego, ale nie byłby to te same targi, gdyby zabrało otoczki w postaci płci pięknej, która prezentowała najnowsze urządzenia. W sumie to można stwierdzić, że urządzenia były tylko technologicznym dodatkiem, bo w wielu przypadkach trudno było od niektórych hostess oderwać wzrok. Tylko cicho, bo pewnie moja dziewczyna to czyta. Nie mniej zobaczcie, kto wpadł w nasz galaktyczny obiektyw. 

Zaryzykuje stwierdzenie, że wszyscy czytelnicy galaktycznego czekali z niecierpliwością na ten artykuł, nawet bardziej niż pierwsze wrażenia z Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge czy innymi urządzeniami. Można napisać, że u nas to już standard. W przeszłości mogliście zobaczyć najładniejsze dziewczyny z ubiegłorocznych targów IFA 2013 i MWC 2014, które na początku tego roku odbyły się w Barcelonie. W tym roku na berlińskiej imprezie nie zabrakło pięknych kobiet, które wpadły nam w oko, mnie i dosłownie Konradowi, który nosił Google Glass’y. W rezultacie stworzyliśmy pokaźną galerię zdjęć, która nacieszy oczy każdego miłośnika… elektroniki użytkowej. No właśnie, nie zapomnijcie, że na kilku zdjęciach widać też jakieś urządzenie 😉

Która Pani jest dla Was numerem jeden i podoba Wam się najbardziej? Czy dziewczyny na IFA 2014 prezentowały się lepiej niż rok temu? Dla mnie bezapelacyjnie wygrywa hostessa z PhotoFast (zdjęcie nr 3) i Pani po prawej stronie z firmy WD (zdjęcie nr 12).

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj