Samsung Galaxy Note 4 wreszcie zmierza do polskich sklepów. Zapewne na dniach ruszą oferty przedsprzedażowe, gdzie być może otrzymamy jakiś gadżet. Póki co nie ma jeszcze informacji, co to może być, ale użytkownicy muszą mieć korzyści z zamówienia sprzętu wcześniej. Inaczej jest z ceną, bo ta została właśnie potwierdzona przez producenta. 

Za Samsunga Galaxy Note 3 w dniu jego premiery przyszło nam zapłacić 2999 złotych, a osoby, które zdecydowały się na wcześniejszą rezerwację, otrzymały dodatkowo oryginalny S View Cover w kolorze urządzenia. Cena Galaxy Note 4 była w sumie łatwa do przewidzenia. Już podczas targów IFA 2014 w Berlinie spekulowano, że cena będzie taka sama jak w przypadku poprzednika, ale nadal zagadką jest gratis jaki dostaniemy ze smartfonem. Pierwszą ofertę pre-order udostępnił sklep Redcoon i tym razem wstrzelił się idealnie, mimo tego, ze było to przeszło trzy tygodnie temu.

Dzisiaj Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy firmy Samsung Polska poinformował na Twitterze, że oficjalna cena Samsunga Galaxy Note 4 na polskim rynku wyniesie 2999 złotych. Czy to dużo? Niekoniecznie, patrząc na dużo wyższą jakość wykonania, lepszy ekran i podzespoły, a także funkcjonalność z udoskonalonym rysikiem S-Pen na czele. Liczę jednak, że czwarty Note w przedsprzedaży będzie dostępny z atrakcyjnym dodatkiem. Tego zapewne dowiemy się już w najbliższym czasie. Liczycie na coś?

źródło: Twitter